metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
uniwersalny żołnierz ~uniwersalny żołnierz (Gość)20.01.2017 11:56

Godzina piąta minut trzydzieści kiedy pobudka zagrała <nutki> Grupa rezerwy szła do cywila nie jedna panna płakała <nutki>
Do kawalerii wstąpić chciałem (2x) długo kochanie swoje prosić musiałem (2x) Słuchaj kotku nie martw się (2x) bo w kawalerii wcale nie jest źle (2x)

62


ares1 ~ares1 (Gość)20.01.2017 12:33

Naszym radnym by się kamasze przydały :)))

121


paola ~paola (Gość)20.01.2017 12:17

Ale,że niby sama od siebie mam się tam zgłosić nawet jak nie dostałam wezwania tylko z tego powodu,że w lipcu skończyłam pielegniarstwo??

91


Observer ~Observer (Gość)20.01.2017 17:59

W pierwszej kolejności powinni się tam zgłosić wyborcy Paranoików i Schizofreników

78


novy ~novy (Gość)20.01.2017 19:23

Nasze dzieci mają chodzić na jakieś komisje,a dzieci pisowców rozbijają auta o autobusy??!!!!

92


Witek ~Witek (Gość)20.01.2017 19:51

Jak dziecko małe państwo ma go i rodziców w dupie a jak dorośnie to się wmawia ,że ma jakiś obowiązek obrony kraju .Ja osobiście mam to gdzie a Antoni jak prowokuje to niech się broni sam z Pisem. Inna sprawa to tzw kwalifikacja czyli pic na wodę fotomontaż wszystko na oko siedzi paru pajaców za stołem i ubaw mają jak na spędzie gdzie skupują trzodę..Kilka lat temu na takiej kwalifikacji był daleki kuzyn chory człowiek psychicznie ale co tam durna komisja stwierdziła ,że nadaje się do służby kat. A. Wzięli do wojska nic tam nie robił co trochę szpital broni w reku nie miał a po roku się pozbyli i do cywila mimo ,że służba 2 lata wtedy obowiązywała .Takie są te komisje do niczego zbierze się parę osób nie mających pojęcia o badaniu i decydują jak w czasach niewolnictwa

73


Admirał ~Admirał (Gość)20.01.2017 11:51

Tak zwani politycy i ich rodziny powinni tam również być!

160


były szeregowy ~były szeregowy (Gość)20.01.2017 19:34

Prawda jest taka że wojsko nadal powinno być obowiązkowe.Nikt nie karze od razu ginąć na wojnie ale jak patrze na tych gimbusiarzy w rurkach to nóż sie otwiera w kieszeni.Chodzą jak paralityki.Nie daj Bóg przyjdzie wojna i co taki zrobi?Pójdzie wpisać w google jak walczyć?

144


Janusz ~Janusz (Gość)21.01.2017 11:55

Wojsko piękne wspomnienia, tyle wódki co tam się wypiło:) Wojsko powinno być obowiązkowe!!!

32


bay bay ~bay bay (Gość)20.01.2017 19:20

Możecie mnie pocałować w d..pe!!! w lutym wyjeżdzam z pislandii na stałe.

95


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat