metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Hadacz ~Hadacz (Gość)23.03.2017 10:31

A o której będzie odczytywany smoleński apel, bo jestem zainteresowany

178


cynik ~cynik (Gość)23.03.2017 10:45

Prezydent Roosevelt "dziękuje" Prezydnetom Polski i Wegier za niezamierzony w tym roku "cząstkowy" remont ulicy Roosevelta. Dobre i to. Good luck

100


obserwator ~obserwator (Gość)23.03.2017 10:46

Prognoza pogody dla kierowcow.
Czeka nas ekstremalne podniesienie cisnienia wywolane bedzie to frontem ktory z Budapesztu i Warszawy przywedrowal do miasta Trybunałów.
Kierowcy proszenie sa o spozycie z rana dawki nervosolu.

163


gość ~gość (Gość)23.03.2017 11:05

A co z dużym parkingiem na ulicy Batorego tam będzie można zostawić samochód?

30


Witek ~Witek (Gość)23.03.2017 11:18

Jedna impreza to rozumiem ale po co okupacja Piotrkowa przez jankesów po co to wszystko i dlaczego tak panoszą sie po kraju i prężą muskuły przed kim? Przecież za komuny mieliśmy wojska sowieckie ale kto je na oczy widział i nawet w stanie wojennym nikt ich nie widział a tu proszę okupant panoszy się po kraju gorzej jak u siebie.My nie potrzebujemy obcych wojsk u siebie nie sa nam potrzebni a do tego utrzymujemy pasożytów na swój koszt.
Przed czym nas chcą bronić kto by na Polskę chciał napadać takiego bankruta zadłużonego po uszy.Naród musi się obudzić w końcu i zastanowić kogo wybiera bo my nie chcemy być niewolnikami dla obcych korporacji

710


erwinek ~erwinek (Gość)23.03.2017 11:18

Ja w tych dniach nawet z garażu nie wyjeżdżam z obawy przed kolumną rządową. Nigdy nie wiadomo co zrobią

152


gość ~gość (Gość)23.03.2017 11:21

Ja swoim cinkusiem nie wyjeżdżam na miasto aby nie rozbić rządowych limuzyn. Nie będę narażał Państwa na dodatkowe koszty

162


fidelp ~fidelp (Gość)23.03.2017 11:23

Czy będzie w PT obowiązywał zakaz poruszania się Cinquecento, miałem go w ten weekend przewietrzyć

252


AA Opla sprzedam ~AA Opla sprzedam (Gość)23.03.2017 12:20

A mieszkańcy jak maja sie przemieszczać.

92


Zamknąć wszystkie ulice i sklepy ~Zamknąć wszystkie ulice i sklepy (Gość)23.03.2017 13:12

a mieszkańców wywieźć na ten czas do Moszczenicy.

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat