metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)24.03.2016 06:57

Będzie więcej parkingów ale płatnych :)))

40


gosciuuu ~gosciuuu (Gość)24.03.2016 07:01

Tak samo parking przy bloku na Działkowej, pomimo ze jest tam dla mieszkanców bloku o czym informują znaki drogowe, staja tam wszyscy z okolicy i nie raz wracajac z pracy po 22 czy pozniej nie ma gdzie stanac. Dzwoniłem na policje i straż miejską każdy rozkłada ręce

20


sklave sklaveranga24.03.2016 08:38

Problemy z parkowaniem dotyczą praktycznie wszystkich większych miejscowości. Brak miejsc na parkingi i zachłanność sprawujących władzę stwarzając płatne strefy parkowania. Wielopiętrowe parkingi rozwiązałyby sprawę ale władza lubi co chwila rozkopywać tę samą ulicę i topić kolejne kolejne miliony w kolejną fuszerkę.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

54


Osiedle mck ~Osiedle mck (Gość)24.03.2016 09:00

Tragedi jest na ulicy Kwiatowej mieszkancy nie maja jak dostac sie do domu bo cala ulica jest zawalona przez firme sierant maja parking na podworku ale po co ... Chodniki zastawione nie mozna przejsc z wozkiem!!! na ulicy dwa auta sie nie mina parkuja na zakretach . wczoraj karetka podjechala nie miala gdzie stanac . jest koszmar . smieciara to juz wogole nie ma jak przejechac .

70


Marjanek ~Marjanek (Gość)24.03.2016 08:09

Straż ma rację a pani jest dziwna, skoro jest parking i jest wolny dostęp i wjazd to czemu ludzie mają nie korzystać? aż takim przewidującym cudze intencje społeczeństwem nie jesteśmy. Jak nie wolno wjeżdżam każdemu to trzeba ogrodzić, szlabanik i już, nie na gębę, że nie wolno.

16


janekk1985 ~janekk1985 (Gość)24.03.2016 10:17

A ja na temat parkingu w focusie. Czy naprawdę jest dużym problemem, aby otwierać go pół godziny przed otwarciem focusa?? Zwłaszcza, że Tesco też jest otwarte wcześniej? Pracuję tam i jak przyjeżdzając na ranną zmianę mam wybór- albo zaparkować pod Biedronką lub pod ING, bo nigdzie indziej nie ma miejsca (a tam też są znaki, które zabraniają parkowania osobom postronnym, poza klientami danych firm) albo się spóźnić do pracy, bo nie mogę zaparkować wcześniej wewnątrz... Owszem mogę przeparkować auto na przerwie, ale w weekendy w południe, bądź po południu zaparkowanie w focusie graniczy z cudem...

51


janekk1985 ~janekk1985 (Gość)24.03.2016 10:47

do Maniek- niestety mieszkam w takim punkcie Piotrkowa, gdzie emzetki nie kursują...

11


n0body ~n0body (Gość)24.03.2016 12:14

Cytuję:
... niemal wszyscy narzekają, że w Piotrkowie jest za mało miejsc do parkowania.


A ja bym spojrzał na to tak, że po prostu jest za dużo aut!

71


Deli ~Deli (Gość)24.03.2016 17:22

"jeden z nich powiedział, że straż nie może interweniować na terenie prywatnym"
To jak kogoś np. pobije na terenie prywatnym to się nie liczy?

31


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)24.03.2016 12:30

Myślę, że największy problem z parkingami ma pan prezydent Krzysztof Chojniak: miejsca do parkowania tworzy dosłowne wszędzie, nawet w najstarszej części Piotrkowa. Miejsca do parkowania są potrzebne to fakt, ale zamiast tworzenia sztucznych miejsc parkingowych na Starówce trzeba było przy Kopernika postawić dwa parkingi wielopoziomowe, ale to dla władz miasta za trudne: w końcu jak się idzie do kościoła to trzeba zaparkować pod samym wejściem. Natomiast strefa płatnego parkowania powinna być opatrzona napisem: "mam cię w d...e podatniku, bo kocham Piotrków, z wyrazami szacunku Krzysztof Chojniak", bo parkingi budowane są z naszej kieszeni, po czym Urząd Miasta wyciska z nas kasę za możliwość parkowania.

110


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat