metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Michal ~Michal (Go¶ć)27.02.2017 23:01

Moja babcia miala 3pozyczki w 3bankach 7tys 5tys I kolejne 5 tyle wziela pozyczek lacznie.. Do tego doszlo koszty ubezpieczenie lacznie jakies 10tys lacznie z tych 17tys ktore pozyczyla wyszlo do splaty 32tys... Splacala regolarnie bez spoznien I popelnila najgorszy blad na ulicy torunskiej bylo I jest jakies biuro w ktorym robia konsolidacje, babcia poszla tam bo chciala polaczyc wszystkie kredyty w jedna rate moze troche mniejsza niz z tych 3bankow, tam na tej torunskiej dali jej kredyt konsolidacyjny polaczyli jej te 3kredyty I jedna kobieta ktora udzielala babci konsolidacje zaproponowala babci ze pojdzie z Nia do banku w ktorym jeszcze babcia nie brala kredytu I tam pomoze babci wziac kolejny kredyt ktory pojdzie na splate jednego z wczesniejszych kredytow, jak sie okazalo po czasie to kolejny kredyt ktory babcia Wziela nie poszedl na splate zadnego z jej kredytow, gorzej ten kredyt odrazu zostal przelany na prywatne konto pewnie tej kobiety ktora robila babci konsolidacje, gorzej ta konsolidacje cala wyniosla ponad 30tys plus te 30ktore babcia miala wczesniej w 3bankach, lacznie po zrobieniu konsolidacji babcia zadluzyla sie na kolejne 35tys I na ta chwile ma do splaty 72tys po konsolidacji a miala tylko 32... W dodatku na umowie w tej konsolidacji jest ubezpieczenie ponad 5tys od utraty pracy ktore babci doliczyli do kredytu, gdzie babcia nie pracuje tylko ma emeryture. Jednym slowem przez konsolidacje babcia zostala obciazona jeszcze wieksza kwota ktora miala do splaty. Z 32 zrobilo sie ponad 72 tysiac. Nie wiem co mam zrobic jak babci pomoc, jedyne co przychodzi do glowy to zglosic sprawe na policje

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat