metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Filuś ~Filuś (Gość)24.03.2017 00:54

I znowu Marszałek grała tylko chyba 20 min

10


kibic GKS ~kibic GKS (Gość)24.03.2017 20:17

Dlaczego zarząd nie poinformował miesiąc temu o rezygnacji R. Chmielwskiego? Przecież wiadomo było, że prędzej czy później to ujrzy światło dzienne... Lepiej być transparentnym w takich sprawach. Teraz mamy to co mamy - mam nadzieje, że nie wpłynie to niekorzystnie na działalność klubu, a dziewczyny spokojnie się utrzymają, a w kolejnym sezonie będą walczyć o wyższe cele niż w tym. Jeszcze jedno - mam nadzieję, że działania klubu będą bardziej transparentne i będziemy na bieżąco informowani o działalności klubu - na przykład czy są już prowadzone jakieś rozmowy dotyczące wzmocnienia składu...

10


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)24.03.2017 18:55

Jak tu się skupić na kolejnych meczach jak w zarządzie taki bałagan. Dzisiejsza wypowiedz pana Chmielewskiego to chyba gwóźdź do trumny tego zarządu. Dobrze ze wreszcie ktos glosno o tym mówi ze z pewnymi osobami nieda się pracować. Trudno nie odnieść wrażenia ze ten zarząd już nie jest w stanie nic dobrego stworzyć w tym klubie. Ciekaw jestem kolejnych decyzji zarządu klubu, oby się tylko znowu nie obrazili na kibiców i ludzi którzy naprawde chca pomoc.

20


. ~. (Gość)24.03.2017 15:52

Teraz trzeba skupić się na najbliższych meczach - w nich już nie ma miejsca na porażki. Terminarz w miarę dobry - dwa pierwsze mecze u siebie i w nich trzeba odnieść dwa zwycięstwa, później walczyć o zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Powodzenia dziewczyny!!!

00


tomasz 45 ~tomasz 45 (Gość)24.03.2017 15:48

Nie chcę wchodzić z butami w sprawy niesportowe, ale wydaje mi się że dziewczynom lepiej idzie na parkiecie w klubie Vabank niż w hali Relax...

31


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)24.03.2017 13:10

Kibicu z Gliwic patrzysz czasem w tabele superligi, kogo tam widzisz na spadku. Troche obiektywizmu i realnego rozeznania ligi. Piotrkowa kochać nie musisz nikt cie o to nie prosi, ale sportowo kto tu zasługuje na spadek to wszyscy w Polsce wiedza.

00


Kibic z Gliwic ~Kibic z Gliwic (Gość)23.03.2017 11:45

Piotrkowianki nie miały w Koszalinie nic do powiedzenia. Taki powinien być początek tego artykułu!!!

49


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)23.03.2017 17:40

Szkoda bo przy wyniku 25-25 można bylo nawet ten mecz wygrać. Wynik idzie w swiat, skupiamy sie na fazie play-out i walczymy dalej.

20


assa ~assa (Gość)23.03.2017 16:12

I kolejny mecz pokazał,że na Sądej nie ma bata!
Kolejny trenerze czy Ty tego nie widzisz?
Ta "duża" dziewczyna powinna być zatrzymywana zawsze i wszędzie!
Nasze obrotowe do niej, to pchełki!
Pani Stasiak się nie pokazała w tym meczu - i dobrze:D

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat