metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)23.03.2017 16:12

I kolejny mecz pokazał,że na Sądej nie ma bata!
Kolejny trenerze czy Ty tego nie widzisz?
Ta "duża" dziewczyna powinna być zatrzymywana zawsze i wszędzie!
Nasze obrotowe do niej, to pchełki!
Pani Stasiak się nie pokazała w tym meczu - i dobrze:D

41


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)23.03.2017 17:40

Szkoda bo przy wyniku 25-25 można bylo nawet ten mecz wygrać. Wynik idzie w swiat, skupiamy sie na fazie play-out i walczymy dalej.

20


Kibic z Gliwic ~Kibic z Gliwic (Gość)23.03.2017 11:45

Piotrkowianki nie miały w Koszalinie nic do powiedzenia. Taki powinien być początek tego artykułu!!!

49


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)24.03.2017 13:10

Kibicu z Gliwic patrzysz czasem w tabele superligi, kogo tam widzisz na spadku. Troche obiektywizmu i realnego rozeznania ligi. Piotrkowa kochać nie musisz nikt cie o to nie prosi, ale sportowo kto tu zasługuje na spadek to wszyscy w Polsce wiedza.

00


tomasz 45 ~tomasz 45 (Gość)24.03.2017 15:48

Nie chcę wchodzić z butami w sprawy niesportowe, ale wydaje mi się że dziewczynom lepiej idzie na parkiecie w klubie Vabank niż w hali Relax...

31


. ~. (Gość)24.03.2017 15:52

Teraz trzeba skupić się na najbliższych meczach - w nich już nie ma miejsca na porażki. Terminarz w miarę dobry - dwa pierwsze mecze u siebie i w nich trzeba odnieść dwa zwycięstwa, później walczyć o zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Powodzenia dziewczyny!!!

00


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)24.03.2017 18:55

Jak tu się skupić na kolejnych meczach jak w zarządzie taki bałagan. Dzisiejsza wypowiedz pana Chmielewskiego to chyba gwóźdź do trumny tego zarządu. Dobrze ze wreszcie ktos glosno o tym mówi ze z pewnymi osobami nieda się pracować. Trudno nie odnieść wrażenia ze ten zarząd już nie jest w stanie nic dobrego stworzyć w tym klubie. Ciekaw jestem kolejnych decyzji zarządu klubu, oby się tylko znowu nie obrazili na kibiców i ludzi którzy naprawde chca pomoc.

20


kibic GKS ~kibic GKS (Gość)24.03.2017 20:17

Dlaczego zarząd nie poinformował miesiąc temu o rezygnacji R. Chmielwskiego? Przecież wiadomo było, że prędzej czy później to ujrzy światło dzienne... Lepiej być transparentnym w takich sprawach. Teraz mamy to co mamy - mam nadzieje, że nie wpłynie to niekorzystnie na działalność klubu, a dziewczyny spokojnie się utrzymają, a w kolejnym sezonie będą walczyć o wyższe cele niż w tym. Jeszcze jedno - mam nadzieję, że działania klubu będą bardziej transparentne i będziemy na bieżąco informowani o działalności klubu - na przykład czy są już prowadzone jakieś rozmowy dotyczące wzmocnienia składu...

10


Filuś ~Filuś (Gość)24.03.2017 00:54

I znowu Marszałek grała tylko chyba 20 min

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat