metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
assa ~assa (Gość)24.03.2017 22:20

Nigdy nie spadnie,GKS nigdy nie spadnie!

55


Re ~Re (Gość)24.03.2017 22:35

A ja liczę że spadnie może w końcu kubeł zimnej po moze

44


kibic ~kibic (Gość)25.03.2017 14:09

Najpierw wszystko co istotne lub mniej rozgrywa się w zaciszu biur a potem "oświadczenia" kieruje się do opinii publicznej. Może już najwyższy czas, aby dużym dzieciom zabrać wiaderka i łopatki i wyprowadzić z piaskownicy?

41


zaryczany zdzicho ~zaryczany zdzicho (Gość)25.03.2017 14:08

Płakać mi się chce! Przed oczami mam niesamowite mecze w hali na Sikorskiego, europejskie puchary, mistrzostwo Polski, boje z AZS Wrocław czy EB Startem Elbląg.

90


Azar ~Azar (Gość)25.03.2017 10:28

Dziadostwo !!!

33


skup futra ~skup futra (Gość)25.03.2017 22:27

jest pierwszy a co dalej z innymi prezesami którzy trzymają się stołków

31


Kibica ~Kibica (Gość)26.03.2017 09:37

Czy intencja klubu nie jest też podawanie do wiadomości terminarzu rozgrywek w fazie play-out??? Potem znów będzie trzeba wydać oświadczenie, że klub funkcjonuje, a działania innych są na szkodę klubu. Po co ta strona klubu, jak z niej najmniej wiadomo co się dzieje, tylko kibic musi przeszukiwać sportowe fakty, lub ZPRP a co gorsza strony innych klubów, które w porę przekazują info kibicom.

31


kibicka 88 ~kibicka 88 (Gość)26.03.2017 12:07

Dlaczego tej informacji nie podała oficjalna strona klubu? Podobno miało się to wszystko zmienić. Strona miała informować o wszystkim co się dzieje. Tymczasem podaje tylko to co jest wygodne dla zarządu

43


roman ~roman (Gość)26.03.2017 13:22

Co Pan zrobił ,my kibice błagamy niech Pan nie odchodzi,na najbliższym meczu będzie demonstracja z żądaniem poparcia ,prośba wielka o wystąpienie , przedstawienie swoich wizji o co Panu chodzi.

42


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)26.03.2017 12:20

Zadalem na tym portalu niedawno pytanie zarządowi z jaka bramkarka rozmawiali w kontekście przyszłego sezonu??? Odpowiedzi oczywiście nie otrzymałem, czyli odpowiedz nasuwa się sama...

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat