metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
leopoldstaff ~leopoldstaff (Gość)17.04.2017 11:42

głosu nie dawać Elce każdy wie o kim mówię

21


Marios Mariosranga17.04.2017 11:52

Polecam stronę https://www.facebook.com/zmieniampiotrkow/ na której podejmujemy inicjatywy społeczne, być może uda nam się zmienić Piotrków. ;)

23


sky ~sky (Gość)17.04.2017 12:09

To jest oczywisty problem " SUWAKA"

30


gibson ~gibson (Gość)17.04.2017 11:35

to sie nazywa demokracja glosujemy na osoby ktore wzbudzaja nasze zaufanie

21


sklave sklaveranga17.04.2017 12:42

Kobiety nie mają głosu? Bo między innymi WIELKI PAN KORWIN MIKE ustawił kobiety razem z bydlętami!? Znaczy się kobieta to stworzenia boże i powinna stać w oborze ale z powodu..Kobieto puchu marny tak Micek Adamowicz pisał o kobietach. A ja zadaję pytanie kobieta to kura domowa czy tyran? Gotuje, pierze, sprząta ale decyduje o wszystkim w domu.Spróbuj się postawić to nie jestem pewien czy zdążysz się ewakuować oknem zanim cię dopadnie. Dla kobiety wyzwolonej, facet jest to konto bez dna. No i kto tu jest ta słaba płeć? Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie gdyby to kobiety rządziły światem? Ciągle słyszałbyś tylko wynieś, przynieś, zrób to, idź po to, a wieczorem ale się narobiłam muszę odpocząć i na nic nie mam ochoty!? Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka-2

Komentarz był edytowany przez autora: 17.04.2017 12:54

35


wlodziooo ~wlodziooo (Gość)17.04.2017 12:43

wooon elka z miasta

61


nowy ~nowy (Gość)17.04.2017 12:49

To nie powinno mieć znaczenia czy politykiem jest kobieta czy mężczyzna ważne by była to dobra osoba. Czy Piotrków gotowy jest na kobietę prezydenta? Piotrków jest już gotowy na nowego, dobrego Prezydenta...może być nim też kobieta jeżeli będzie dobra... dla mnie może zostać prezydentem wzmiankowana w tekście Marlena Wężyk-Głowacka.

34


żenia ~żenia (Gość)17.04.2017 12:50

Samo lewactwo, pieszczochy piotrkowskich "mendiów. Kolejny tendencyjny artykuł przedwyborczy.

110


Pietrek Pietrekranga17.04.2017 13:13

Radziszewska pokazuje bardzo dobrze władze kobiet. Widać ja tylko w czasie rajdu rowerowego i wyborow

120


Do. Nowy ~Do. Nowy (Gość)17.04.2017 13:21

Tylko Beata moze zaorac Choiniaka

73


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat