metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mumin ~mumin (Gość)28.04.2016 17:13

gdzie w Piotrkowie można zrobić badania na boreliozę? oprócz sanepidu i testu elisa który jest bardzo mało wiarygodny?

30


Badanie kleszcza ~Badanie kleszcza (Gość)29.04.2016 15:12

Polecam zrobić badanie kleszcza

00


Badanie kleszcza ~Badanie kleszcza (Gość)29.04.2016 15:12

Najlepiej będzie zbadać kleszcza. Można go wysłać do laboratorium korzystając ze strony http://zbadajkleszcza.pl

00


Lila ~Lila (Gość)28.04.2016 13:20

Żaden lekarz w Piotrkowie nie ma ZIELONEGO pojęcia o leczeniu potwornej w skutkach BORELIOZY. Najbliżej - Oddział Zakaźny - szpital im. Biegańskiego w Łodzi na ul. Kniaziewicza.

130


U doktora ~U doktora (Gość)28.04.2016 16:13

Nie polecam wybierac sie z kleszczem do lekarza, pierwszego kontaktu skierował mnie do chirurga,z ros na rak i tak 2-3 godz straciłem. Kleszcz wypadl sam a efektem tego byl rumien wędrujący i antybiotyk przez 25 dni.

60


gość ~gość (Gość)28.04.2016 23:07

Ha! Jeszcze lepiej jest w Piotrkowie z diagnozowaniem celiakii (choroby trzewnej). Też się chorzy wożą z tym i 15 lat, aż w końcu umrą na nowotwór układu chłonnego. A wystarczy diagnoza trafnie i na czas postawiona z właściwym leczeniem, a jedynym "lekiem" na to paskudztwo jest... dieta bezglutenowa.

10


Lippen ~Lippen (Gość)28.04.2016 22:51

Ja choruje już 5 lat na boreliozę i nie polecam kompletnie nikomu naszej służby zdrowia która nie ma pojęcia o tej chorobie.Jeżeli jest rumień to 100% borelioza,ale pamiętać trzeba że występuje on tylko u 15% chorych .Jedyną skuteczną metodą "zaleczania" a nie "wyleczenia" bo się nie da to jest metoda ILADS ,czyli długa antybiotyko terapia prowadzona przez odpowiednich specjalistów.Niestety minusem tego jest to że za wszystko trzeba płacić i to duże pieniądze.

10


matka ~matka (Gość)28.04.2016 15:08

Mój syn miał w ubiegłym roku kleszcza. Chcąc mieć pewność, że zostanie poprawnie usunięty pojechałam z nim do przychodni. Pani w zabiegowym wyciągając kleszcza urwała mu głowę, która została w szyi mojego syna- to tyle w temacie kompetencji służby zdrowia w Piotrkowie

60


(ak) ~(ak) (Gość)28.04.2016 13:24

"Lekarze" w Piotrkowie potrafią przez kilkanaście lat leczyć człowieka na różne choroby i dopiero kiedy organizm jest już wielonarządowo zrujnowany, to ktoś wreszcie wpada na trop, że jest to borelioza.

160


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat