Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
(ak) ~(ak) (Gość)28.04.2016 13:24

"Lekarze" w Piotrkowie potrafią przez kilkanaście lat leczyć człowieka na różne choroby i dopiero kiedy organizm jest już wielonarządowo zrujnowany, to ktoś wreszcie wpada na trop, że jest to borelioza.

160

matka ~matka (Gość)28.04.2016 15:08

Mój syn miał w ubiegłym roku kleszcza. Chcąc mieć pewność, że zostanie poprawnie usunięty pojechałam z nim do przychodni. Pani w zabiegowym wyciągając kleszcza urwała mu głowę, która została w szyi mojego syna- to tyle w temacie kompetencji służby zdrowia w Piotrkowie

60

Lippen ~Lippen (Gość)28.04.2016 22:51

Ja choruje już 5 lat na boreliozę i nie polecam kompletnie nikomu naszej służby zdrowia która nie ma pojęcia o tej chorobie.Jeżeli jest rumień to 100% borelioza,ale pamiętać trzeba że występuje on tylko u 15% chorych .Jedyną skuteczną metodą "zaleczania" a nie "wyleczenia" bo się nie da to jest metoda ILADS ,czyli długa antybiotyko terapia prowadzona przez odpowiednich specjalistów.Niestety minusem tego jest to że za wszystko trzeba płacić i to duże pieniądze.

10

gość ~gość (Gość)28.04.2016 23:07

Ha! Jeszcze lepiej jest w Piotrkowie z diagnozowaniem celiakii (choroby trzewnej). Też się chorzy wożą z tym i 15 lat, aż w końcu umrą na nowotwór układu chłonnego. A wystarczy diagnoza trafnie i na czas postawiona z właściwym leczeniem, a jedynym "lekiem" na to paskudztwo jest... dieta bezglutenowa.

00

U doktora ~U doktora (Gość)28.04.2016 16:13

Nie polecam wybierac sie z kleszczem do lekarza, pierwszego kontaktu skierował mnie do chirurga,z ros na rak i tak 2-3 godz straciłem. Kleszcz wypadl sam a efektem tego byl rumien wędrujący i antybiotyk przez 25 dni.

50

Lila ~Lila (Gość)28.04.2016 13:20

Żaden lekarz w Piotrkowie nie ma ZIELONEGO pojęcia o leczeniu potwornej w skutkach BORELIOZY. Najbliżej - Oddział Zakaźny - szpital im. Biegańskiego w Łodzi na ul. Kniaziewicza.

130

Badanie kleszcza ~Badanie kleszcza (Gość)29.04.2016 15:12

Najlepiej będzie zbadać kleszcza. Można go wysłać do laboratorium korzystając ze strony http://zbadajkleszcza.pl

00

Badanie kleszcza ~Badanie kleszcza (Gość)29.04.2016 15:12

Polecam zrobić badanie kleszcza

00

mumin ~mumin (Gość)28.04.2016 17:13

gdzie w Piotrkowie można zrobić badania na boreliozę? oprócz sanepidu i testu elisa który jest bardzo mało wiarygodny?

30

Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc