metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kracja ~kracja (Gość)29.06.2016 13:25

skoro jest w Kauflandzie tak atrakcyjnie , jak zapewniaja , czemu od KILKU LAT poszukuja pracowników na banerach przed magazynem , w ogłoszeniach i reklamie radiowej(?)

160


xx ~xx (Gość)29.06.2016 12:29

Chyba nie od parady ludzie nazywają to miejsce "Kaufchwitz". Tam jest taki przemiał, że mało. Pracuję na innym magazynie i wiele osób, które tam pracowały, a sa teraz u nas, mają takie samo zdanie jak ludzie tutaj oceniający tamte magazyny. 200 osób to śmiech na sali, przy zatrudnionych 500. U nas przyjmują kilka, kilkanaście osób raz do roku bo wiadomo, że ludzie się wszędzie wykruszają. Ale 200 to trochę śmiesznie brzmi. Czyżby przybyło aż tak dramatycznie sklepów Kaufland w kraju a może mają otwierać jakiś nowy magazyn? :-) Śmiechu warte. Jak szanują ludzi tak ludzie szanują ich. A poczta pantoflowa to najlepsza poczta. Wystarczy posłuchać tych co tam pracowali.

222


to ja ~to ja (Gość)29.06.2016 12:12

Za najniższą krajową do takiej harówki trudno znaleźć naiwniaka ! Żeby zarobić "ciut" więcej wszystkie weekendy trzeba pracować i dyspozycyjnym być 24 h na dobę. Dlatego panowie z zarządu macie problem z zatrudnieniem ludzi.

224


Absolwent ~Absolwent (Gość)29.06.2016 13:07

Ja mam takie zdanie, że magazynierem zostaje ten co do niczego innego się nie nadaje. Bo jak ktoś ma wykształcenie nie ważne jakie ,zawodowe czy wyższe, to się jego trzyma. A ten co może i ma ale do pracy w wyuczonym zawodzie się nie nadaje, a jakimś cudem zdał prawo jazdy to zostaje kurierem a jak i prawa jazdy też nie ma to zostaje magazynierem. Mam kilku znajomych którzy niestety potwierdzają moje słowa.

124


Nejman ~Nejman (Gość)29.06.2016 14:35

Kaufland dobra kasa i dobra atmosfera tyle w temacie. Leszcze i mazgaje nie dają rady to kwiczą ale normalny pracowity człowiek jest tu doceniany!

218


kaczorek ~kaczorek (Gość)29.06.2016 14:46

Sami narzekacze na forum a kto dobrze pracuje to w Kauflandzie ma dobrze i szanse na awans.

210


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)29.06.2016 14:47

Jak mi dadzą 20k i będę mógł nic nie robić to likwiduje firmę, zwalniam pracowników i idę do kauflandu! :) W ogóle jak patrzę na te komentarze to aż mi się nie chce wierzyć, że czasami piszą tutaj dorośli ludzie.

64


Yogi ~Yogi (Gość)29.06.2016 16:47

za 5 zł na godz

40


ronald ~ronald (Gość)29.06.2016 18:22

Niestety, po roku,dwóch w Kauf ludzie przychodzą do Nas z wadami kręgosłupa lub przepuklina... tak tam fajnie...

90


Adamo ~Adamo (Gość)29.06.2016 18:39

A czy są tam jeszcze organizowane spotkania na środku z reprymendą za wolną pracę ???

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat