metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
erwinek ~erwinek (Gość)29.06.2016 11:43

Jeżeli płaca będzie godziwa to "pakiet socjalny" czyli chińska zupka jest niepotrzebny, sam ją sobie kupię jeżeli będę miał na nią ochotę.

171


Andrzej janosik ~Andrzej janosik (Gość)29.06.2016 12:18

Ep zamiast stać w bramach wkoncu za coś się wezmą.chyba ze wolą żulionerzy 50 gr od każdego

37


Lesina23 Lesina23ranga29.06.2016 12:25

Hmm niech trochę zmienią postępowanie wobec pracowników i zmniejszą normy to może ludzie z okolic zaczną przychodzić.

131


alejaja ~alejaja (Gość)29.06.2016 12:39

Nareszcie nieroby i nieudaczniki czyli wiecznie srające na wszystko piotrkowskie gawrony będą miały robotę o ile oczywiście będą miały wymagane kwalifikacje.

55


Edek ~Edek (Gość)29.06.2016 12:42

Dajcie 4.000 tys. netto i idę do Was jutro.

107


Ja kieroeca ~Ja kieroeca (Gość)29.06.2016 12:17

Zarobek do d... i traktowanie pracowników też A o kierowcach nie wspominając bo to też zakrawa na inspekcje

110


jan ~jan (Gość)29.06.2016 12:13

Tam więcej kierowników niż pracowników !

181


EP ~EP (Gość)29.06.2016 13:25

Mam w rodzinie młodego szwagra, chłopak pracowity ja mało kto. Pracował w prywatnej firmie za 1700 zł, zrezygnował z tej pracy jak usłyszał ile to można niby zarobić w Kaufchwitz.
Wytrzymał tam miesiąc. Tyle w temacie.

161


michal ~michal (Gość)29.06.2016 11:30

za 1400 na ręke na pewno beda tlumy..... ciekawe dlaczego w artykule nie napisali nic o zarobkach netto.

122


Witek ~Witek (Gość)29.06.2016 11:51

Kaufland ze swoimi ofertami niech się w tyłek pocałuje ich sposób pozyskiwania do pracy jest smiechu wart i szukają niewolników młodych naiwnych by zasuwali ile się da.ja dwa razy chciałem się tam dostać raz z moją kuzynką pojechaliśmy zrobili spęd ze 70 osób owszem pokazali magazyn jak to wyglada później spotkanie na sali i raptem jedna osobe zatrudnili z naszej całej grupy.Ro k później jeszcze raz pojechałem na takie spotkanie bo dla mnie wózki óżnego rodzaju to pryszcz w jeżdżeniu bo od lat mjeździłem wszystkim cczym się dawało w danym zakładzie.Znowu grua 50 osób ta sama procedura oprowadzania i siedzimy na sali i trwają przesłuchania kandydatów.Siedzi sobie taki małolat ledwie pewno dowód co dostał i on niby typuje kto się nadaje do tej pracy a kto nie .mi podziękował mówiąc ,że tu cieżka praca .Popatrzyłem na niego z góry i mówię , synu ty jeszcze musisz się dużo nauczyc bo co ty wiesz o psychologii bo ja bym cie tak sponiewierał tu u was w pracy na akord ,że musieli by cię na noszach wynieść.Więcej tam nie poszedłem ..oni nie ludzi do pracy chcą ale naiwniaków durnych co mozna gnębic na każdym kroku bo taki co normy będzie przekraczał jest tu niepotrzebny bo za dużo trzeba będzie mu płacić tak to wyglada.magazyny to jak obozy koncentracyjne jestes zamknięty jak niewolnik to nie dla mnie

253


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat