metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)15.06.2018 23:37

Na fontannie jest tabliczka zakaz kapieli ale bezdomni moga się myc??

30


gość ~gość (Gość)15.06.2018 14:21

A dlaczego nie mozna wedkowac kto postawil te zakazy .jest tylko zakaz wedkowania i kapieli nie ma podstawy prawnej ani zadnego paragrafu i kto ten zakaz wprowadzil nie wiadomo czy urzad miasta czy kto

111


gość ~gość (Gość)16.06.2018 22:02

Na własnej skórze... Cóż za odwaga... Ja bym się tak nie odważył dla społeczeństwa...

50


gość ~gość (Gość)17.06.2018 08:38

Kiedy byłem w wieku szkolnym wraz z kolegami spędzaliśmy prawie całe wakacje na odkrytym basenie tzw.pioma.
Frekwencja każdego dnia była bardzo duża.
Myślę,że w naszym mieście brakuje tego typu obiektu,który daje mnóstwo radości nie tylko najmłodszym .mamy dwa baseny ,które są tak oblegane,że trudno popływać.
Park wodny w piotrkowie sprawdził by się doskonale.W wielu miastach zrealizowano takie inwestycje i sprawdzają się doskonale.
To jest prawdziwa alternatywa dla brudnego i zapuszczonego słoneczka,które przemianowano na "kąpielisko"

50


gość ~gość (Gość)17.06.2018 09:33

Mieszkanie w tym mieście jest na własną odpowiedzialność ale już kąpiel w tej sadzawce to selekcja naturalna

90


aaaaa ~aaaaa (Gość)17.06.2018 10:57

Nigdy tam się nie kąpałem i nie będę ,patologia a ludzie się cieszą że dzieci się tam pluskają ,syf i brud .Jakie miasto takie kąpielisko .Nie ma w tym mieście nic ,żadnych atrakcji ,wszędzie brud i zapyziałe kamienice . Człowieka który dopuszcza w tym mieście do tego ludzie powinni wywieść taczką . Już nie wspomnę o opiece w szpitalach piotrkowskich , to co się tam dzieję to woła o pomstę do nieba ,czekanie z konającym człowiekiem 6 godzin na korytarzu aby hrabia w białym fartuchu raczył wyjść i stwierdził ze pacjent zdrowy !!! I biegająca po oddziale w dresach ordynatorka "To cały Piotrków . Nie wspomnę o a Roosevelta gdzie każą wszystko przywozić swoje i bez powiadomienia przywożą chorego pacjenta pod dom . Człowiek który rządzi tym jak by miał honor to by się wstydził spojrzeć w lustro !!!!!!!!!!!!!!!!!!

82


gość ~gość (Gość)17.06.2018 11:32

Mniejsze miasta mają basen odkryty z prawdziwego zdarzenia a u nas... No dobra, ten przy stadionie zlikwidowali a szkoda bo było fajnie. Stadion też poszedł w... Ale przez wiele lat można było wybudować nowy odkryty basen/park wodny, a nie wymyślili "słoneczko", który jest prawie bagniskiem. Bardziej odkryty basen by się miastu przydał niż mediateka.

60


gość ~gość (Gość)16.06.2018 20:23

22 czerwca - woda niezdatna do kąpieli, 23 czerwca - woda zdatna do kąpieli...

110


gość ~gość (Gość)17.06.2018 12:25

Podobno w mediatece ma być bardzo duży basen
Piotrkowianin

70


Dendrlog ~Dendrlog (Gość)17.06.2018 12:45

Gdzie jest mój komentarz?

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat