metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mieszkaniec85 ~mieszkaniec85 (Gość)07.06.2013 18:42

A ul. Wronia sobie poczeka dziury tam ze całe koła wpadaja, niewem po co bylo robic 18 stycznia jak tego nie poicagneli do konca :(

00


wróżka ~wróżka (Gość)07.06.2013 19:45

Jest czerwiec. A dziury jak leje po bombie po zimie nie połatane. Ludzie, ja to myślę, że w ramach oszczędności nie należy tych dziur już łatać, bo niedługo listopad, mróz złapie i znowu się zrobią. W ten sposób w roku wyborczym 2014 będziemy mieli nie 5 a 10 mln. na łaty. Niestety stan piotrkowskich dróg jest jaskrawym odzwierciedleniem talentów menedżerskich, planistycznych, inżynierskich wodza i jego ekipy.Az strach pomyśleć co dzieje się w bardziej wyrafinowanych od lania asfaltu dziedzinach zarządzania miastem. My się naprawdę nie przypier...lamy Panie Prezydencie. My tylko chcemy móc jeździć po ulicach. To chyba niezbyt wiele. I nadmienię, ze nikt tu nie robi nam łaski, bo wszyscy składamy się na budowę i utrzymanie dróg.

00


martens ~martens (Gość)08.06.2013 08:25

"wrozka" napisał(a):
Jest czerwiec. A dziury jak leje po bombie po zimie nie połatane.


może po prostu trzeba sie zebrać i za mordy ich wyrzucić z magistratu.
Ja składam doniesienie do prokuratury o narażanie kierowców na utrate zdrowia i życia,powiadomie tez telewizje tvn i polsat o problemie jaki jest w naszym mieście.
To jest kpina co czynią "władze" Piotrkowa.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat