metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ola.o ~Ola.o (Gość)27.04.2017 23:46

Nigdy u tego wójta !!!

60


a.j. ~a.j. (Gość)28.04.2017 00:24

Amen. Dokladnie tak wlasnie jest.

30


wójt ~wójt (Gość)28.04.2017 07:24

co za gmina ta wola

30


Witek ~Witek (Gość)28.04.2017 07:36

Stażystów się zatrudnia do podawania kawy jak mojej gminie czy sąsiedniej a na marginesie powiem czego się można w urzędzie nauczyć marnotrawstwa jedynie.Staże wymyślono po to by żerować na bezrobotnym. Za PRL były staże ale jeden staż i na tym koniec dalej umowa o pracę to były dobre czasy. Chciało się zachodu i imperializmu w Polsce to macie z człowieka niewolnika zrobiono

61


stażysta ~stażysta (Gość)28.04.2017 10:30

@ Mieszkanka Piotrkowa
Pracodawca nie ma obowiązku zatrudnienia stażysty po stażu na 3 miesiące (przynajmniej tak było chwilę temu). To jest wymysł państwa, żeby bezrobocie wyglądało na mniejsze, jakby "lojalka", bo jak nie zatrudni to nie dostanie stażystów następnym razem.

10


oluś ~oluś (Gość)28.04.2017 10:40

praca dla stażysty? czyli wyzysk za darmo
i jeszcze musisz mieć plecy i znajomości (tata,mama sołtys/radny/itp.), by tam się dochrapać

30


gosc ~gosc (Gość)28.04.2017 11:50

wójt to niech się lepiej weźmie za porządki w szkołach bo brud

10


Zbulwersowany ~Zbulwersowany (Gość)28.04.2017 11:56

Jak to jest, że pracodawca, dla którego pracuję nie płaci mi pensji za moją pracę tylko UP robi to za niego?
Ja pracuję za marne stażowe, pracodawca się bogaci a UP płaci. To jawne okradanie państwa.

30


 Mieszkanka Piotrkowa ~ Mieszkanka Piotrkowa (Gość)27.04.2017 22:28

Popieram wcześniejszą wypowiedź "gościa".
Staże są formą pomocy nie dla bezrobotnych ale dla pracodawców. Zróbcie kontrolę firm! Kto tak naprawdę zatrudni takiego stażystę na stałe a kogo tylko interesuje wymiana na następnego! Mają darmową siłę roboczą a stażyści zapierdzielają jak normalny pracownik 8 h dziennie za 800 zł. To jest wyzysk!
3 miesiące zatrudnienia po stażu? W artykule przedstawiono to, jakby to było coś rzadko spotykanego. A taki jest obowiązek pracodawcy i tyle!
Urząd pracy jest zbędny, zero pomocy dla bezrobotnych. Takie oferty "pracy" jakie oferuje, można znależć bez problemu na własną rękę...
Dla przykładu, ze strony up: staż na stanowisko sprzątaczki,
Żenujące....
Mały a jednocześnie wielki przykład na bezcelowe istnienie tej marnej instytucji.... I pytam się: na co w każdym pokoju siedzi tylu urzędników? Wszędzie redukują etaty, a tu większość pań naprawdę nie ma co do roboty... Może ich by tak na staż wysłać...

60


Bez pracy ~Bez pracy (Gość)28.04.2017 12:32

Głupota wszędzie, aż ciarki przechodzą, co dalej będzie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat