metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Am ~Am (Gość)17.01.2017 11:49

jedbo pytanie. Po co nam urząd pracy ? To stary komunistyczny twór przejadającym pieniądze podatników. Pracy szuka sie samemu w tych czasach.

141


Zanzi ~Zanzi (Gość)17.01.2017 18:42

Co wypowiedź pani Henryki, to same bardzo dobre wieści i oczywiście z roku na rok coraz lepiej :) Ciekawe jak to jest w praktyce... ;)

40


zaskoczony ~zaskoczony (Gość)17.01.2017 20:52

A ja myślałem, że bezrobocie w PT wynosi 0%, tzn. wszyscy aktywni już wyjechali a pozostali zatrudnieni to urzędnicy.

21


Iksik ~Iksik (Gość)18.01.2017 05:31

Do Piotrkowiak chłopie co Ty bierzesz że takie brednie wypisujesz kraj to dopiero upada na kolana za czasów dolnej zmiany już w tym roku to odczujesz w cenach w sklepach

22


klasyka gatunku ~klasyka gatunku (Gość)18.01.2017 08:06

tylko procenty, tylko statystyka. A może byś kobieto podała ile to osób dzięki Twojemu urzędowi dostało pracę w tym czasie. No i dla porównania ile osób zatrudnia Urząd Pracy! Wtedy będzie można powiedzieć czy warto coś takiego jak PUP utrzymywać.

11


Pic na wodę fotomontaż ~Pic na wodę fotomontaż (Gość)17.01.2017 15:11

Bezrobocie maleje bo ludzie z tej dziury uciekają a na czarno też nie mało pracuje. A ci którzy nie są zarejestrowani a pracy nie mają? Zróbcie uczciwy sondaż a bezrobocie ponad 40% wyniesie! Małe firmy nie mają szans na dobry rozwój przez obwarowanie podatkami, zusami itp!

42


qqq ~qqq (Gość)18.01.2017 14:20

Pamietam jak sam znalazłem prace a po miesiącu kadorwa kazala mi isc do urzędu pracy abym podpisal świstek ze niby Oni mi ja znaleźli z wytłumaczeniem ze chodzi o poprawe statystyk. Powinno się ten twór zlikwidować i zobaczymy jak fachowcy od znajdywania pracy sami dla siebie ją znajdą :))))

20


taka prawda ~taka prawda (Gość)17.01.2017 16:50

Durna babo,bezrobocie maleje,bo nikt sie nie rejestruje,żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne,a ludzie robią na czarno,żeby im pazerne państwo nie zabierało połowe wypłaty na patologie 500+.

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat