metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga20.02.2017 10:21

Śliski temat. Dzisiaj szefowie gmin zatrudniają dziennikarzy bezpośrednio na etatach w urzędach...
A dziennikarze bywają aktywistami w kumitetach i innych, nieformalnych, ciałach, które z wielką zajadłością walczą po którejś ze stron konfliktu lub tylko politycznego sporu. Co więcej, ci sami dziennikarze konflikty te rozniecają. Żeby nikt tu nie kombinował dodam, ze nie piszę ani o Warsiawce, ani o polskim sejmie.

91


Luśnia ~Luśnia (Gość)20.02.2017 22:21

Portal ePiotrków, to najlepszy portal w całej UE! Pracują tam wyłącznie kompetentni ludzie, dla których prawda i wolność słowa są wartością największą, a jakakolwiek manipulacja faktami budzi w Nich wstręt i obrzydzenie. Nie robią błędów stylistycznych i interpunkcyjnych, co pozwala czytelnikom bezbłędnie zrozumieć myśl przewodnią każdego tekstu. Uważam, że Ich działalność zasługuje na uznanie społeczeństwa, tak za obiektywizm w ocenie zdarzeń sceny politycznej, jak za wyjątkową dbałość o czystość polskiego języka.
To jest wpis testowy. Chcę upewnić się, czy ignorowane są wszystkie wpisy Luśni, czy tylko te niektóre.

00


Luśnia ~Luśnia (Gość)20.02.2017 22:36

Dla informacji dla redakcji i internautów, oświadczam, ze nie mam nic wspólnego z niejakim p. MB, a w szczególności Nim nie jestem. Podejrzewanie mnie o to jest, delikatnie mówiąc, faux pas, gdyż uważem, że tzw. "pióro" pana MB jest dla mnie... hmm, no właśnie... nie dość wysublimowane.

00


mika ~mika (Gość)20.02.2017 22:44

kiedyś rodzina,a teraz to kto?wszystkie nowe osoby w urzędzie i placówkach podleglych to rodzina,rodziny blizsze i dalsze radnych,teraz to dopiero same znajomki

40


śka ~śka (Gość)20.02.2017 20:57

ciężko zrozumieć co autor miał na myśli,jedyne logiczne wytłumaczenie to wspólnie i w porozumieniu chęć przykrycia bałaganu w rynku bzdurnym tematem

50


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)20.02.2017 22:53

Cytuję:
Dziś trudno uwierzyć w podobne zachowanie przedstawicieli samorządu, ale do takiej sytuacji doszło w 1997 roku w gminie powiatu piotrkowskiego.


W 1997 nie było powiatu piotrkowskiego; Gorzkowice były gminą w województwie piotrkowskim.

10


luzik luzikranga21.02.2017 12:38

W Gorzkowicach już dawno temu lubili pogonić obcych ... Ciąg dalszy i obiecane zdjęcie z archiwum Przedsiębiorstwa Państwowego "FILM POLSKI".
Mam jeszcze kilka innych. Oryginały!

CCI20160728.jpg
Dekoracja.jpg

00


Stary wiarus ~Stary wiarus (Gość)21.02.2017 13:02

Chłop żywemu nie przepuści,
Chłop żywemu nie przepuści,
jak się żywe napatoczy,
nie pożyje se a juści!

10


luzik luzikranga21.02.2017 12:27

W Gorzkowicach już dawno temu lubili pogonić obcych. Oto cytat z epokowego dzieła:
"ZABYTKI SZTUKI W POLSCE Inwentarz Topograficzny IV, Powiat Piotrkowski.
Praca zbiorowa uczestników obozu w Sulejowie k. Piotrkowa w roku 1948. Powiat Piotrkowski Woj. Łódzkie."
"Zanotować też trzeba, ze tragiczne zajścia w Kamieńsku i Gorzkowicach w dn. 24 września 1948 r., gdy fanatyczne elementy ciężko poraniły kilkunastu studentów i instruktorów, nie osłabiły zapału uczestników obozu do prac inwentaryzacyjnych, a program zajęć został w ustalonym terminie i zakresie w pełni zrealizowany. Sulejowski obóz naukowy wypełnił swe zadania."
Informacja zawarta na stronach 5-6. Spróbuję dołączyć "okolicznościowe" zdjęcie.

Komentarz był edytowany przez autora: 21.02.2017 12:45

00


Rysiek ~Rysiek (Gość)20.02.2017 22:30

Rozegrane na 5+ nie ważne co napisane ważne że ludzie widzą na pierwszej stronie foto wójta i fama idzie w terenie na niego i nie bez przyczyny pojawia się nazwisko znanego pana z polnej . ostatnio artykuł i to samo nazwisko pod startem na prezydenta Piotrkowa pana z tej samej ulicy teraz tu panie wójcie kapania w gabinecie obok się zaczyna .

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat