metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pitorek ~pitorek (Gość)14.06.2018 13:47

Po prostu 10 tyś. ludzi ubyło z Piotrkowa. Tylko nikt do tego nie chce się przyznać. Ludzie wyjechali na zachód za pracą.
Tak naprawdę Piotrków liczy 60 tyś. ludzi

242


czes ~czes (Gość)14.06.2018 13:49

Całą tę "ustawę śmieciową" można sobie wyrzucić - do śmieci. Syf na osiedlowych śmietnikach, wolny dostęp do koszy zachęca wszystkich przyjezdnych do wyrzucania gdzie im pasuje całych wielkich worków z odpadami. O segregacji porządnej możemy tylko pomarzyć. A płać człowieku co rusz większą opłatę.

211


gość ~gość (Gość)14.06.2018 14:19

Do Piotra
Znam domy jednorodzinne gdzie zameldowany jest jeden człowiek, właściel a sześć pokoi wynajmuje przyjezdnym pracownikom piotrkowskich firm tj.12 a nawet 15 osobom
Proszę policzyć tych którzy tylko na noc wracają np.do Uszczyna Witowa Michałowa, bo tam są mniejsze koszty mieszkania to w Pt codziennie przebywa ponad 100tyś ludzi a gdy" słoiki " wracają w piątek to jeszcze więcej. Pozdrawiam malkontentów

54


Nie jest jeszcze tak źle! ~Nie jest jeszcze tak źle! (Gość)14.06.2018 15:02

Po frekwencji na Starym Rynku i ulicach podczas wieczornych spacerów sądziłem, że tu mieszka nie więcej niż 10 tys. ludzi.

110


gość ~gość (Gość)14.06.2018 15:29

Gość przestań płakać w wielu mieszkaniach mieszka więcej ludzi a płacą za jedną dwie Tak jest w całej Polsce

92


533 ~533 (Gość)14.06.2018 15:41

Mnie drażni to, że odbiór był prywatny płaciłem za dwie osoby 17zł za pojemnik 120L + segregacja, a dziś 40zł za 240L bez segregacji bo z segregacją nie kalkuluje mi się by za kogoś jeszcze sortować.
Ceny są zawyżone obrzydliwie ale cóż ktoś musi utrzymywać te kawy.

141


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)14.06.2018 15:45

Wszystkie oplaty wykonuje sumiennie na czas i zanim dobrze wyplata "osiądzie" na koncie ja juz przelewy wykonuje.
Dlaczego taki TBS chociazby pozwala na zadluzenie czynszu,wody,smieci?Przeciez jak ktos nie placi 3 mies,to logiczne ze raczej juz nie zaplaci albo bedzie placil grosze...
Nie ma oplat 3 mies... od razu odlaczamy wode ,od razu eksmisja i koniec gadania! Dlaczego elektrownia ,gazownia sie nie patyczkuje?Wchodza odcinaja i gitara! Ludzie nie placa czynszow po 10 tys. maja zadluzenia a jeszcze im okna i drzwi wymieniaja i remonty robia.Przyklad moich sasiadow! A wody drugie 10 tys maja zadluzenia.I nie mowiac o smieciach!

180


SULEJÓW ~SULEJÓW (Gość)15.06.2018 06:59

Śmieci tyle co na sulejowskich wapiennikach

50


Bez sensu ~Bez sensu (Gość)15.06.2018 08:09

Przez ustawę śmieciową jest jeszcze większy bałagan. Tylko koszty wzrosły. Za tą samą usługę, za którą przedtem płaciłam bezpośrednio firmie płacę teraz 3 razy tyle.

90


erwinek ~erwinek (Gość)15.06.2018 07:59

przecież większość zalegających z opłatami jednocześnie są stałymi klientami MOPSU więc może zanim zostaną im wypłacone wszelkie + i inne zapomogi należałoby sprawdzić czy nie mają zaległości w opłatach i najpierw niech mops ureguluje ich długi . Dawanie gotówki do ręki sprzyja powstawaniu nowej patologi i cwaniactwa.

131


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat