metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Sru ~Sru (Gość)14.09.2017 18:03

Mnie 2,5 tysia, bo kupiłem laptopa w media expercie i niby na promocji ale wiedomo ile takie rzeczy kosztują.

20


iwonka ~iwonka (Gość)14.09.2017 23:40

wyprawki to droga sprawa. niestety ale co roku jest ta sama historia. dopóki nie przeczytałam tej informacji:blog.impel.pl/dzieci-sa-najdrozsze-sa-we-wrzesniu-wydamy-wyprawki nie zdawałam sobie sprawy ile dokładnie pieniędzy idzie na ten cel, teraz już wiem..

20


gonzo ~gonzo (Gość)01.09.2017 14:47

Gdzie te czasy, kiedy "oblatywało" się podstawówkę, a czasem nawet i liceum na podręcznikach po starszym rodzeństwie, albo kupionych w skupie w "Bartku" na Norwida :( A teraz? Tylko płać i płacz :(

50


Witek ~Witek (Gość)01.09.2017 11:17

Na dobrą sprawę obecna szkoła niczego nie uczy nawet na studiach więc szkoda kasy na wyprawki . Obecna szkoła przypomina kurs nauki jazdy na prawo jazdy efekt jest ten sam bo co z tego ,że ktoś dostanie prawko skoro i tak nic nie umie. Tylko praktyczna część nauczania bo teoria do niczego nie jest potrzebna . Jak obserwujemy od 27 lat kolejne rządy dbają by wychodować niewolników dla obcych korporacji i ten program skutecznie realizuje też PIS . Nam nie była potrzebna żadna Solidarność bo zgnoiła wszystko . Dziś 1 września rocznica wybuchu wojny a media milczą zaraz widać które są niemieckie bo temat dla nic nie jest wygodny jak sprawa reparacji wojennych

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat