metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)01.09.2017 11:17

Na dobrą sprawę obecna szkoła niczego nie uczy nawet na studiach więc szkoda kasy na wyprawki . Obecna szkoła przypomina kurs nauki jazdy na prawo jazdy efekt jest ten sam bo co z tego ,że ktoś dostanie prawko skoro i tak nic nie umie. Tylko praktyczna część nauczania bo teoria do niczego nie jest potrzebna . Jak obserwujemy od 27 lat kolejne rządy dbają by wychodować niewolników dla obcych korporacji i ten program skutecznie realizuje też PIS . Nam nie była potrzebna żadna Solidarność bo zgnoiła wszystko . Dziś 1 września rocznica wybuchu wojny a media milczą zaraz widać które są niemieckie bo temat dla nic nie jest wygodny jak sprawa reparacji wojennych

62


gonzo ~gonzo (Gość)01.09.2017 14:47

Gdzie te czasy, kiedy "oblatywało" się podstawówkę, a czasem nawet i liceum na podręcznikach po starszym rodzeństwie, albo kupionych w skupie w "Bartku" na Norwida :( A teraz? Tylko płać i płacz :(

50


iwonka ~iwonka (Gość)14.09.2017 23:40

wyprawki to droga sprawa. niestety ale co roku jest ta sama historia. dopóki nie przeczytałam tej informacji:blog.impel.pl/dzieci-sa-najdrozsze-sa-we-wrzesniu-wydamy-wyprawki nie zdawałam sobie sprawy ile dokładnie pieniędzy idzie na ten cel, teraz już wiem..

20


Sru ~Sru (Gość)14.09.2017 18:03

Mnie 2,5 tysia, bo kupiłem laptopa w media expercie i niby na promocji ale wiedomo ile takie rzeczy kosztują.

20


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat