metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lizus ~Lizus (Gość)17.12.2016 21:06

A żłobek miał nic nie kosztować Gminę czy mi się śniło, że mówiła o tym p. Wice? Jeśli to był sen no to faktycznie Brawo! Znowu zniknie milion z budżetu? No po prostu Brawo, Brawo! !

104


zawiadowca ~zawiadowca (Gość)17.12.2016 13:57

dane ze strony urzędu "Milion złotych na renowację zabytków"
no nieźle,
ale z tego co się dowiedziałem to powinno wystarczyć aby pokryć roczne koszty utrzymania budowanego żłobka,
brawo, brawo P. Burmistrzu

45


RGG ~RGG (Gość)03.01.2017 19:03

I znów Pan ma rację i ta Pani ma rację a drogi jak nie bylo tak nie ma. Powoli mam dość biadolenia, poprzedni Burmistrz tak się narobił że jak wysiadam na przystanku w Sulejowie to wygląda gorzej niż w roku 90-tym. Poprzedni rada i przewodniczący taki kształcony a przystanek jak nędza tak nędza. odpalam zdjęcia z roku 90 a nawet pochodów 1 majowych lat `80 tych i co dramat wtedy było ładniej i równiej. Obecny burmistrz jest już 1,5 roku i też słyszę to samo - dla mnie dramat. 1,5 roku i super boisko jak na plaży

30


blokada ~blokada (Gość)22.01.2017 13:24

chodźmy blokować jezdnię - to jedyny sposób
w wielu miastach to był jedyny sposób na budowę obwodnicy. Gdzie są radni, aby zająć się tematem
Bez poprawy dojazdu do Sulejowa nikt nie będzie inwestował w takiej miejscowości, a gdzie mowa aby ktoś się tu przeprowadził. Bez inwestycji, zwiększenia iczby mieszkańców - Sulejów padnie , a to się już dzieje

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat