metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Blinyat ~Blinyat (Gość)22.03.2017 13:36

No widzę, że szkolą doborowe wojsko. Ciekawe jak obrona krajowa będzie wyglądała, atakujący będą się wstrzymywali z atakiem w razie miesiączki po stronie broniących się?

44


Witek ~Witek (Gość)22.03.2017 14:08

Tak szykujcie mięso armatnie na odstrzał jak zaleca minister obrony realizując swoją chorą ideologię

51


eskimo ~eskimo (Gość)22.03.2017 14:13

Ta a mój syn dostał drona na komunie i W Obronie Terytorialnej powiedzieli , że jak przyjdzie z dronem to będzie porucznikiem na wejściu

81


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)22.03.2017 14:00

Zamiast nauki zabawa w wojnę. Żenada.

164


jw 4391 ~jw 4391 (Gość)22.03.2017 14:10

JESIEŃ 99/00 pozdrowienia dla byłych ...ale nam rośnie armia fiu fiu zobaczył bym ich w pełnym uzbrojeniu to co armia dała skrzynka amunicji na 4 marsz kondycyjny w bieszczadach zakładanie trojkąta albo szukanie dywersanta 50 km marszu 3 dni na suchym i powrot do jednostki w 4,5 dnia około 220 km , wtedy po raz pierwszy załowałem ze wyjąłem nogi z butów .....ale teraz smiech na sali i wszystko na klate

42


elo ~elo (Gość)22.03.2017 13:39

Dorośli Chłopcy z strzelca bawiący się w wojsko.Szkoda że nie dane im jest zaliczyć Służbę zasadniczą-wtedy by zobaczyli co to prawdziwe wojo .Pozdro dla wszystkich prawdziwych wojaków. Lato 03/04.

113


Super! Brawo! ~Super! Brawo! (Gość)22.03.2017 15:47

Dobrze, że się zmienił dyrektor i jest pomysł na szkołę. Inaczej już by pewnie nie było co pokazywać.

88


Uśmiech :) ~Uśmiech :) (Gość)22.03.2017 16:28

Ludzie.. każda szkoła prezentuje swoją ofertę podczas dni otwartych. Oprócz klasy paramilitarnej są tez inne. Chyba nie każdy po profilu biologiczno-chemicznym albo humanistycznym zostaje wybitnym lekarzem czy aktorem. Myślę, że gdyby młodzież nie była zainteresowana to nie powstałby ani jedna klasa, a są dwie.. to o czymś świadczy. Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej optymizmu oraz mniej narzekania :)

41


Czartoabsolwentka ~Czartoabsolwentka (Gość)22.03.2017 19:25

Koty z Czwartego to My!sie Wie!!chodziłam do "4" kilkanaśie lat temu i tak się śpiewało. Przez 4 lata ogólniaka nie widzielimy mikroskopu,a tu proszę i to kilka sztuk.ale aię zmienia

20


Ekspor ~Ekspor (Gość)22.03.2017 19:45

Takich komentarzy można się było spodziewać.
Po pierwsze ględzenie o tym jak to kiedyś ciężko było w wojsku i w ogóle bla bla bla. Ten sam schemat co z maturami ("Kiedyś to były matury, teraz to byle debil zda" itd.).
Po drugie pisanie bzdur, że klasy paramilitarne mają cokolwiek wspólnego z Macierewiczem, Kaczyńskim, itd. Takie klasy powstawały jeszcze zanim PiS doszedł do władzy. Nie wspominając już o tym, że rząd Polski nie ma kompletnie wpływu na to czy w IV LO w Piotrkowie będzie klasa humanistyczna, bio-chem czy paramilitarna. O tym decydują urzędasy z UM.

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat