metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rgg ~rgg (Gość)18.05.2018 14:54

A ja lubię wieprzowinę tylko nie z fermy.a z chowu, ze świń które widzą słonce dostają prawdziwe jedzenie. produkcja w toku to nie dla mnie.

30


gość ~gość (Gość)18.05.2018 20:56

Taa ciekawe gdzie ty masz świnię z wolnego wybiegu??

30


gość ~gość (Gość)17.05.2018 12:19

Witam
U mnie jest na oprzezowie słynny pan.
Co też pare tysięcy ma.prz
Wylewa gnojowicę i robi jezioro z tej gnojowicy.
Przez tydzień przeszło.
Ochrona środowiska zadzwoniłem po dwóch godzinach zaoral
Ale znowu mi koło domu wylał trzy dni znowu dzwoniłem przyjechało zaorał po 10 minutach do ochrony środowiska bo mu nakazali.
Ale kary nie dostal do stal pismo by zaorane było ciągu 12 godzin.
I że został pouczony a on i tak nagminnie to wylewa i się śmieje .
Powinien mieć karę,lub zabrane dotacje.
Jaki tego jego pracownik mi grozil mnie spali że dzwoniłem.

102


gość ~gość (Gość)19.05.2018 16:38

Biraki będą z wieprzkami.

20


bałor ~bałor (Gość)20.05.2018 10:31

Kto doł wieprzka?

20


gość ~gość (Gość)20.05.2018 14:43

Odór wszystkim przeszkadza ale mięsko to by się jadło. Wrażliwe noski. A gdyby nie ludzie na wsi to byście ani chleba ani warzyw ani mięsa nie jedli.

14


Majka ~Majka (Gość)21.05.2018 09:56

Byłam z rodzinką , smaczne wszystko było , pyszna kiełbaska i kaszanka i wędlinki itp. Pycha :) Super festyn w Grabicy 2018r. Dziękujemy :)

10


gość ~gość (Gość)15.05.2018 16:05

Rok temu przy padkiem tam trafiłam bo przejeżdżając mowie coś się dzieje to wejdę ludzie mowie wam jak mnie pozytywnie zaskoczyło ,nic na siłę fajna atmosfera stoły wiejskie uginaly się od żarcia -swojskie bardzo dobre rozności muzyka w tle ludzie zadowoleni zero sztuczności.w tym roku też jadę chodź mam sporo kilometrów i zabieram cala rodzinę.polecam wszystkim gorąca!!!

135


gość ~gość (Gość)17.05.2018 08:12

Nie życzę nikomu mieszkania w pobliżu chlewni. Smród i muchy. Ludzie wybudowali domy i nagle się dowiadują, że 300 m dalej powstaje chlewnia na 3000 świń. Mieszkańcy pisali jakieś tam odwołania, skargi i nic.

121


Goska ~Goska (Gość)21.05.2018 10:02

Świetnie było pyszne mięsko plus zespół :) Super festyn , pysznośći już ktoryś rok, gratulacje :) Brawa dla Grabicy !!!!:)

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat