metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)25.04.2018 19:32

Jak znam geodetów to morze wódki zostało spożyte. Dobrze że przyjechali zanim zakaz sprzedaży alkoholu wszedł w życie.

00


trzy palce ~trzy palce (Gość)22.04.2018 02:53

Proponuję żeby przyjechali i omierzyli drogę w okolicy Olendrów bo niebawem jakiś pazerny rolnik i asfalt zaorze bo mu mało...

10


EPIII ~EPIII (Gość)21.04.2018 18:33

To jest mafia! Jedna wielka banda złodziei i naciągaczy. Prawo jest tak skonstruowane, że mogą pisać w opiniach co im się żywnie podoba. Mimo, że są dokumenty w postaci map, aktów notarialnych, ugody etc. wybierają sobie te, które pasują do ich wersji bo i tak przecież Państwo albo strony postępowania administracyjnego muszą im za to zapłacić. Robią dokumentacje w taki sposób, żeby nie zrobić krzywdy swoim kolegom po fachu. Odpowiedzialności żadnej bądź też bardzo ciężko jest ich pociągnąć do jakiejkolwiek odpowiedzialności. A PODGiK do zaorania na 2 metry w głąb bo im na to wszystko pozwala. Nadzoru i kontroli żadnej nad tymi oszustami!!!

11


Witek ~Witek (Gość)20.04.2018 11:52

Ciekawe o jaką równość im chodzi mam duże wątpliwości co do uczciwości prac geodezyjnych szczególnie zlecanych przez państwo łapie się fuchę i to na wyrost swoich możliwości a później po łebkach w terenie się robi trochę ze starych map poklei się do kupy i wychodzą bzdury jak w naszym starostwie i nie tylko. To co teraz zrobiono z cyfryzacja geodezji to dopiero będą problemy i ludzie latami po sądach będą dochodzić swoich racji. Co do biegłych geodetów to tak samo jak w innych zawodach większość olewa pisząc lipne opinie dla sądu lub zielonego pojęcia nie mają o co w sprawie chodzi a się wypowiadają. Mam złe doświadczenia na sprawy mojej rodziny . dlatego w uczciwość biegłych nie wierzę

44


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat