metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)20.04.2018 11:52

Ciekawe o jaką równość im chodzi mam duże wątpliwości co do uczciwości prac geodezyjnych szczególnie zlecanych przez państwo łapie się fuchę i to na wyrost swoich możliwości a później po łebkach w terenie się robi trochę ze starych map poklei się do kupy i wychodzą bzdury jak w naszym starostwie i nie tylko. To co teraz zrobiono z cyfryzacja geodezji to dopiero będą problemy i ludzie latami po sądach będą dochodzić swoich racji. Co do biegłych geodetów to tak samo jak w innych zawodach większość olewa pisząc lipne opinie dla sądu lub zielonego pojęcia nie mają o co w sprawie chodzi a się wypowiadają. Mam złe doświadczenia na sprawy mojej rodziny . dlatego w uczciwość biegłych nie wierzę

44


EPIII ~EPIII (Gość)21.04.2018 18:33

To jest mafia! Jedna wielka banda złodziei i naciągaczy. Prawo jest tak skonstruowane, że mogą pisać w opiniach co im się żywnie podoba. Mimo, że są dokumenty w postaci map, aktów notarialnych, ugody etc. wybierają sobie te, które pasują do ich wersji bo i tak przecież Państwo albo strony postępowania administracyjnego muszą im za to zapłacić. Robią dokumentacje w taki sposób, żeby nie zrobić krzywdy swoim kolegom po fachu. Odpowiedzialności żadnej bądź też bardzo ciężko jest ich pociągnąć do jakiejkolwiek odpowiedzialności. A PODGiK do zaorania na 2 metry w głąb bo im na to wszystko pozwala. Nadzoru i kontroli żadnej nad tymi oszustami!!!

11


trzy palce ~trzy palce (Gość)22.04.2018 02:53

Proponuję żeby przyjechali i omierzyli drogę w okolicy Olendrów bo niebawem jakiś pazerny rolnik i asfalt zaorze bo mu mało...

10


gość ~gość (Gość)25.04.2018 19:32

Jak znam geodetów to morze wódki zostało spożyte. Dobrze że przyjechali zanim zakaz sprzedaży alkoholu wszedł w życie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat