metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mis ~mis (Gość)08.01.2017 08:56

Żenada.

41


32 ~32 (Gość)08.01.2017 09:18

mialy odbic sie od dna i co

51


--Ferdek Kiepski-- ~--Ferdek Kiepski-- (Gość)08.01.2017 10:53

Błędy błedy i jeszcze raz błędy tracenie piłek niecelne strzały itd itd...

50


kibic ~kibic (Gość)08.01.2017 11:17

.."Gdyby"...... gdyby ciocia miała wąsy , byłaby wujaszkiem !

30


jo ~jo (Gość)08.01.2017 11:37

No nie, ja myślę, że trzeba znowu zwolnić trenera, bo zaczyna od pierwszego meczu gadać jak poprzedni, skuteczność i błędy, oraz brak gry u zawodniczek. No po prostu śmiech na sali. Ja rozumiem Agatę i Paule M., wracają po ciężkich kontuzjach, zwłaszcza Agata tak szybko wróciła, szacun. Widać, że zarząd popełnił błąd zwalniając Pastuszkę, a nie pozbywając się panienek, które tylko siedzą za słupki na treningu. Może warto wpuszczać te które są młode i chcą, a nie trzymać na parkiecie słupki dla sparingpartnerów. Dlaczego zarząd tylko Pesel zwolnił, a inne. Najwyższa pora przestać żyć PRL, pora na poważne zmiany, w drużynie jak i w zarządzie, a może przede wszystkim w zarządzie, bo bycie na papierze i nic nie robienie, nie pozwoli na lepsze wyniki.

41


Kibic ~Kibic (Gość)08.01.2017 13:29

Justynę Jurkowską, Malwinę Olek i Barbarę Wawrzynowską - kluby chyba zmusił je do zakończenia kariery gdyż zapewne dostawaly dziewczyny jalomuzne a nie wyplaty. Te lepsze pewnie miały wszystko do tego 5x tyle kasy a wychowanki maja gdzie mieszkac, to da sie im na wegetacje i heja... Szkoda, ze cala Polska liga jest na takim poziomie, ze szkoda slow.
Co do naszych Pan - ten klub byl, jest i bedzie nawet jakby mial grac w 2 lidze to kasa zawsze bedzie na to bo sa uklady i ukladziki.
Komentarze nic tu nie dadza :)

43


brutalny ~brutalny (Gość)08.01.2017 17:15

Tego to się nie da oglądać, albo nic im za granie nie płacą albo po prostu sportowo są na poziomie najwyżej I ligi, innej opcji nie ma. Szkoda czasu na bywanie na takich meczach.

31


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)08.01.2017 17:21

Z tego co zauwazylem to jakis stabilizator,opatrunek miala na prawej rece, takze chyba to jest powodem absencji. Zgodzę sie, szkoda meczu . Momentami szczególnie w 1 połowie nasza gra wygladala całkiem fajnie, dobrze pracowala gra z kolem, fajnie chodzily skrzydełka.Dobrze sie to ogladalo.Druga polowa troche slabsza, zrzucilbym to na fakt tego ze nasze liderki wracają po konuzjach. Na plus postawa Oli Kucharskiej oraz Ani Szafnickiej- fajnych kilka asyst, widac ze wraca do formy. Trzeba szukac punktów w kolejnych meczach, Laczpol i Olimpia to zespoly w naszym zasięgu. Pozdrawiam

03


do ferdka  kibica misia jo innych h móji ~do ferdka kibica misia jo innych h móji (Gość)08.01.2017 14:15

proszę przestać przychodzić na mecze bo powietrze psujecie już teraz wiadomo kto pozdrawiam tych wiernych

25


kibic GKS ~kibic GKS (Gość)08.01.2017 15:46

Bardzo szkoda tej porażki... Teraz przed nami mecz wyjazdowy z Gdańskiem i u siebie z OB trzeba koniecznie zdobyć 4 punkty w tych meczach. Wierzę, że dziewczyny zagrają w końcu tak jak oczekują tego kibice. Przede wszystkim trzeba poprawić grę w obronie, bo niestety 33 stracone bramki w meczu u siebie nie świadczą dobrze. Ola Kucharska znów wzięła ciężar zdobywania bramek na siebie, coraz lepiej radzi sobie Ola Dronzikowska. Ktoś wie dlaczego Zorica nie weszła na boisko?
Teraz kilka słów o kibicach - dlaczego większość siedzi na hali i tylko komentuje pod nosem, że ta gra nie tak, że tą trzeba zmienić.. Wokół mnie siedziało sporo pikników i dziwnie na mnie patrzyli jak klaskałem razem z KK czy dopingowałem... Oni potrafili narzekać, że KK słabo kibicuje - nie wytrzymałem i odezwałem się, że my wszyscy jesteśmy KK i dopingujmy razem - niestety nie pomogło. Może trzeba przed kolejnymi meczami - ważnymi meczami pomyśleć o jakimś animatorze dopingu, który poruszy tych pikników do głośnego dopingu... Fakt, że bęben Elbląga robił różnicę i nasz mógłby się znaleźć...
Powodzenia w kolejnych meczach!!!

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat