metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)23.05.2018 07:41

Jeśli chodzi o druchów to nie tylko z OSP Grabica ale także z ościennych miejscowości ale najlepiej przykleić łatkę Grabicy bo tu się odbywała impreza

00


gość ~gość (Gość)23.05.2018 07:40

Jeśli chodzi o druchów to nie tylko z OSP Grabica ale także z ościennych miejscowości ale najlepiej przykleić łatkę Grabicy bo tu się odbywała impreza

00


znafca ~znafca (Gość)23.05.2018 07:11

Niezłe wieprzowinki były:P

00


gość ~gość (Gość)22.05.2018 19:40

Ja byłem godzinę
Niech napiszą że wielodzietni nie mogą być wpuszczani mają zakaz
Ochrona recewisci grożą że pobja i skuja.
A gdzie była Policja?
Po co mają posterunek tej grabicy.?

10


gość ~gość (Gość)21.05.2018 06:55

Mnie wczoraj nie było.

83


Bolek ~Bolek (Gość)22.05.2018 08:25

Jest tyle możliwości do wyboru, że ogarnia mnie śmiech aby w takiej wiejskiej chucpie uczestniczyć i się podniecać. Co tam robić, żreć minso w różnej postaci i później nosić obwisłe dy, nadmiernie rozbudowane gęby i zapijać mocnym alkoholem, a później umierać od nadciśnienia, cukrzycy, itp i stać się władcą pilota. Tak to jest ten jedyny najważniejszy sposób na życie hehehehe

25


Antoś ~Antoś (Gość)21.05.2018 14:51

Byłem widziałem i odniosłem wrażenie , że w tym roku było coś jakby biednie na tej imprezie. Jeśli faktycznie jest to bardzo duże obciążenie dla tej gminy , to może lepiej nie organizować lub zmienić nazwe . Pozdrawiam Pięknych i Młodych.

40


gość ~gość (Gość)21.05.2018 14:31

Najlepsze były te chłoposzki z ochrony. Co to za firma może ktoś wie??

30


gość ~gość (Gość)21.05.2018 14:01

Ja tez byłem i szczerze powiem że było tak sobie - przyjechałem koło 19h i już prawie wszystkie stoiska z jedzeniem się pozamykały ...
Za to jak to w Polskim społeczeństwie piwko, piwko i piwko... i wóda czyli najlepiej jest się nawalić - każda okazja jest dobra aby zrobić z siebie pajaca - Polacy to uwielbiają jak im grunt ciągle zmienia położenie :)
Przykre dla mnie jest to, że Panowie dumnie reprezentujący OSP Grabica co niektórzy ledwo stali na nogach i chyba zapomnieli, że nosząc mundur nawet ten strażaka do czegoś to zobowiązuje i trzeba świecić przykładem, prawda?
Oj nie ładnie panowie - na drugi raz proszę przed piciem zdjąć mundur, bo niegodnym jest go nosić w takim stanie.
A piękni i Młodzi pięknie z playbacku "śpiewali".

90


gość ~gość (Gość)21.05.2018 08:12

Skusiłam się i pojechałem z rodziną...Nic szczególnego lało się piwo i nie tylko ...Dumnie nazwany Festiwal wieprzowiny miał mało wspólnego z nazwą...były tylko 4 stoiska z pieczonymi kiebasami i karczmie ...Jedyną atrakcją to zespół Piękni i Młodzi...

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat