metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ehh ~ehh (Gość)10.02.2017 11:33

robią z igły widły..

46


maly ~maly (Gość)10.02.2017 11:37

wielkie mi co,naprawde jest z czego robic afere.

63


gosc ~gosc (Gość)10.02.2017 11:46

filmu nie ogladalam, ale nie poznalabym Pania - Pani Asiu :)

02


uiuiui ~uiuiui (Gość)10.02.2017 11:48

robienie z igły widły. Mnie ten fimik do gustu nie przypadł (chociaż montaż dobry i ze dwie dziewczyny nawet ładne :) ale to nie powód żeby robić z tego szum na miarę info dnia na e-piotrków. Ale cóż, każda kaczka dziennikarska jest dobra. Pozdrawiam koleżanki z filmiku i super że wychowawca też ma sporo dystansu do tej sprawy.

64


xyz ~xyz (Gość)10.02.2017 11:50

Puście film Smoleńsk to żenada

08


Uczeń ~Uczeń (Gość)10.02.2017 11:59

Panie Rafałe! Jest Pan najlepszym nauczycielem jakiego do tej pory poznałam! Dużo uczniów daży Pana sympatią... Uważam,że to był fajny pomysł na film a uczennice, które grały w tym filmie były pełnoletnie, więc nie wiem czemu robią z tego takie wielkie HALO...

96


Andrzej ~Andrzej (Gość)10.02.2017 12:02

Klasa 4T? W 2./3. klasie szkoły ponadgimnazjalnej osiąga się wiek dojrzałości ustalony na 18. rok życia.
W związku z tym - w czym problem? Przecież filmik nie jest reklamowany przez szkołę, to tylko prywatna inicjatywa. Słabe/dobre, kwestia komentarza, łapki w górę/dół i tylko tyle. Banał.
Druga sprawa - w Zabrzu zwolnione zostają nauczycielki za udział w manifestacjach. Znowu, ich prywatna sprawa, dopóki nie wykonują tego w ramach pracy.
Takiego państwa chcecie? Które czepia się Was o wszystko co robicie we własnym, wolnym czasie?

99


SanOnofreCalifornia ~SanOnofreCalifornia (Gość)10.02.2017 12:04

nie mogę się doczekać jak ta młodzież zareaguje na wojnę gdy pewnego dnia wybuchnie i jak wejdą im te ideologie na całego by przeżyć. to dopiero będzie show.

43


Minister ~Minister (Gość)10.02.2017 12:08

Łapy precz od Pietrasa!!!

87


ShreQ ~ShreQ (Gość)10.02.2017 12:14

Kur.. to jest zapewne ich czołówka, wiec pamiątka na całe życie. Dziewczyny nie powinny sie przejmować i zostawić filmik w takiej wersji. Pozdrawiam !

85


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat