metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga27.02.2017 10:36

Niech nam mówi kto chce ale na mój nos to wynik perfidnych działań Macierewicza!? Rozbił polską armię teraz dobiera się do straży pożarnej by ją upolitycznić. Efekty tego upolityczniania straży pożarnej, pogotowia ratunkowego już mieliśmy kiedy poseł potrzebował pomocy!?
Dziś, po 1989 roku władza w Polsce na każdym jej szczeblu to bajoro w którym tytłają się rozjuszone watahy zawzięcie walczące o każdy najdrobniejszy kęs dla siebie nie licząc się z tym że ktoś zostanie ochlapany czy nawet utopiony. Więcej na http://sklave.manifo.com/

106


obs. ~obs. (Gość)27.02.2017 10:38

Straż Pożarna mimo ,że zawsze od polityki się trzymała z daleka wpadła w "sidła dobrej zmiany". Doświadczonych oficerów nie tak łatwo zastąpić. A straż pozarna jest dzisiaj od wszystkiego. Zastanawiam się nad jednym. Poprzednio w /normalnej Polsce/ żeby dorobić się awansu na wyższy stopień -stanowisko trzeba było określoną liczbę lat przepracować. Nie ważne czy to była straż ,policja ,wojsko. A dzisiaj. Pewno będzie jak za Napolena , tego pierwszego. Trzydzieści lat i możesz zostać marszałkiem. Tylko że Napoleon miał to do siebie ,że "zatrudniał" najlepszych. No prawie...

103


gosc ~gosc (Gość)27.02.2017 11:38

Serdecznie dziękuję panie Macieju

62


obywatel RP ~obywatel RP (Gość)27.02.2017 10:07

mnie po 23 latach pracy, zostało jeszcze 23 lata pracy, aby miec 1500zl emerytury

183


oficer sił zbrojnych ~oficer sił zbrojnych (Gość)27.02.2017 13:56

Dlaczego strażak odchodzący ze służby dostaje pamiątkową szablę, oni maja z bronią tyle wspólnego...., moja myśl to pamiątkowy toporek

100


Gość2 ~Gość2 (Gość)27.02.2017 19:29

No brakowało znajomości przedewszystkim

32


Django ~Django (Gość)27.02.2017 20:41

No i mamy kolejnego 40-to kilkuletniego emeryta, który oczywiście pójdzie do innej pracy. A emerytura co miesiąc, na konto wpłynie.

36


JHFVCWURVIW ~JHFVCWURVIW (Gość)27.02.2017 21:33

LUDZIE czemu wy tak narzekacie czy ktoś komuś zabraniał zostać strażakiem policjanetem wojskowym borowikiem czy strażnikiem granicznym więziennym????poprostu baliście się wielu wyrzeczeń!!!teraz tylko plujcie sobie w twarz mięczaki ja też bym chciał kiedyś pracować w służbach mundurowych ale jakoś nie jest dane

61


zbulwersowana ~zbulwersowana (Gość)27.02.2017 21:08

a co oni charytatywnie pracują że trzeba im dziękować....praca jak każda inna

38


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga28.02.2017 08:13

DO ~JHFVCWURVIW.
Panie Kolego bez niepotrzebniej hipokryzji . Nie każdy ( mało kto) kto jest zdolny wysportowany ma predyspozycje dostaje się do PSP lub Policji. RODZINA i ZNAJOMOŚCI to jest klucz do sukcesu.

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat