metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
absolwent absolwent ~absolwent absolwent (Gość)24.03.2017 09:23

Nie ma lepszej szkoły. Uczone zawody od lat potrzebne i dające zarobić (wiem, bo sam ją skończyłem i od lat prowadzę swoją firmę). Moje dziecko też do niej posłałem (jestem zadowolony), jest poziom, atmosfera, moi nauczyciele...Zawsze polecam.

10


Siwy ~Siwy (Gość)22.03.2017 19:33

SUPER SZKOŁA!!! Jestem bardzo zadowolony.

22


gość ~gość (Gość)22.03.2017 08:17

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej placówki oświatowo-wychowawczej. Niektórym z pracowników niestety zdecydowanie brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu, i nie jest tu mowa o kompetencjach, które można nabyć w toku studiowania, ale głównie o kompetencjach społecznych. A jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to również nie tam. Chyba, że posiada się odpowiednie podstawy w postaci na przykład kontaktów osobistych z określonymi osobami.

34


rączka ~rączka (Gość)22.03.2017 06:30

Jedna z lepszych szkół zawodowych w Piotrkowie Tryb, po ukończeniu jej, z pracą nie ma problemu.Oczywiście, jeżeli chce się pracować.A po nabyciu doświadczenia zarabia się duże pieniądze.

32


gość ~gość (Gość)21.03.2017 21:34

nie polecam nikomu tej szkoły, chyba że chcecie wkur**ać się niemiłosiernie przez 4 lata, w której normalnej szkole (oprócz II LO) są zamknięte drzwi na dwor na przerwie, takie cuda tylko u nas!

18


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat