metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)21.03.2017 21:34

nie polecam nikomu tej szkoły, chyba że chcecie wkur**ać się niemiłosiernie przez 4 lata, w której normalnej szkole (oprócz II LO) są zamknięte drzwi na dwor na przerwie, takie cuda tylko u nas!

18


rączka ~rączka (Gość)22.03.2017 06:30

Jedna z lepszych szkół zawodowych w Piotrkowie Tryb, po ukończeniu jej, z pracą nie ma problemu.Oczywiście, jeżeli chce się pracować.A po nabyciu doświadczenia zarabia się duże pieniądze.

32


gość ~gość (Gość)22.03.2017 08:17

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej placówki oświatowo-wychowawczej. Niektórym z pracowników niestety zdecydowanie brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu, i nie jest tu mowa o kompetencjach, które można nabyć w toku studiowania, ale głównie o kompetencjach społecznych. A jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to również nie tam. Chyba, że posiada się odpowiednie podstawy w postaci na przykład kontaktów osobistych z określonymi osobami.

34


Siwy ~Siwy (Gość)22.03.2017 19:33

SUPER SZKOŁA!!! Jestem bardzo zadowolony.

22


absolwent absolwent ~absolwent absolwent (Gość)24.03.2017 09:23

Nie ma lepszej szkoły. Uczone zawody od lat potrzebne i dające zarobić (wiem, bo sam ją skończyłem i od lat prowadzę swoją firmę). Moje dziecko też do niej posłałem (jestem zadowolony), jest poziom, atmosfera, moi nauczyciele...Zawsze polecam.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat