metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
2115 gęg ~2115 gęg (Gość)18.11.2017 12:09

szanuje , oby więcej takich akcji ze strony służb mundurowych może skończy się ten kult JP hwdp itp

45


młodszy Kulson ~młodszy Kulson (Gość)18.11.2017 12:17

Obecnie po incydencie w Warszawie i głupim tłumaczeniu policji, chyba niewielu będzie chciało zostać kulsonem. Przynajmniej przez jakiś czas. A propos, Plac Piłsudskiego w Warszawie ma od niedawna status terenu zamkniętego ze względu na obronność i bezpieczeństwo kraju, a takie mają poligony i lotniska wojskowe, porty Marynarki Wojennej czy magazyny amunicji (następne kuriozum wyartykułowane przez Błaszczaka, szefa policji). Ma on być nieogrodzony, więc podczas pisowskich uroczystości będzie tworzony żywy mur z kulsonów.

26


Kulson ~Kulson (Gość)18.11.2017 12:37

ja powiem tak sprawdzę to kto podszywa się pod moją ksywę ale nie będzie przeprosin tylko od razu w siada zemną do samochodu

54


seba ~seba (Gość)18.11.2017 13:26

Kto im tam pójdzie do roboty hehe

62


gość ~gość (Gość)18.11.2017 13:33

Super pomysł i inicjatywa byłem na tych dniach otwartych i wszystko fajnie wyjaśniono i się zdecyduję

35


on ~on (Gość)18.11.2017 15:34

jak złożyć aplikację?

02


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)18.11.2017 17:43

Jest taka amerykańska komedia z lat osiemdziesiątych, "Akademia policyjna". Fabuła oparta była na tym, że burmistrz obniżyła wymagania stawiane kandydatom na policjantów. Tak mi się to jakoś skojarzyło, bo u nas już zrezygnowano z limitu wiekowego kandydatów; jak zaczną dalej obniżać wymagania, to może zaczną przyjmować z grupami inwalidzkimi, jak to ma miejsce w firmach ochroniarskich? W filmie do akademii policyjnej zaczęły ściągać różne oryginały, przez co komendant z rozrzewnieniem zaczął wspominać czasy, gdy policjanci wyglądali reprezentacyjnie ("i wszyscy mieli fujarki"). No ale to była komedia, i z założenia miała bawić. Mam nadzieję, że jednak jakieś wymagania jakościowe stawiane kandydatom zostaną zachowane (odnośnie wykształcenia, wyglądu i sprawności fizycznej). Bo jak do policji trafią rurkowcy, typy z dziarami na gębie, czy osobnicy o wyglądzie bywalców "Błękitnej Ostrygi", to dobrze nie będzie...

32


gość ~gość (Gość)18.11.2017 17:35

Nabór Kulsonów ruszył?

23


 Luiza ~ Luiza (Gość)18.11.2017 18:27

A czy nie było tak, że przyprowadził tych młodych ludzi jakiś nauczyciel, bo inaczej, być może nie zaliczyli by u niego przedmiotu? Bo jakoś nie ma to odniesienia do zainteresowania tą służbą na co dzień.

40


gość ~gość (Gość)18.11.2017 13:55

Ten gość na pierwszym zdjęciu to raczej nie zachęca...

46


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat