metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Chce CO ~Chce CO (Gość)16.02.2018 10:58

Starówka żąda podłączenia do miejskiej sieci CO! Prezydencie ratuj nas!

82


she ~she (Gość)16.02.2018 11:43

Gratulacji! Totalna głupota! Juz raz były zatrute dwie kobiety a ci dalej bez czujnika palą w kozie.
Czujnikiem to widzę stan omdlenia i wymioty kogoś z domowników- taki czujnik na miarę XXI wieku. Z 1000+ mogli by wydać te 100 złotych dla bezpieczeństwa dzieci.

180


gość ~gość (Gość)16.02.2018 15:38

I te psy na łańcuchach...skończy sie to wreszcie...

56


marcelo ~marcelo (Gość)16.02.2018 21:45

Przejeżdżam tam codziennie do pracy, na podwórku syf kiła i mogiła, ( nawet w ostatnich dniach sprzątneli basen z wakacji stał z wodą ) KAMBODZA, i tyle

70


gość ~gość (Gość)16.02.2018 15:32

Kolega kupił mieszkanie. Ogrzewanie gazowe z sieci. W zasadzie w mieszkaniu najrozsadniejsze rozwiązanie, taki kompromis między ekonomia i wygodą. Zauważyłem że niema czujników, więc na obsiedliny kupiłem mu 7 sztuk do każdego pomieszczenia, przedpokojem włącznie. To było rok temu. Teraz byłem u niego w odwiedzinach. Nie wisi żadna. Lekko się wqrwiłem tym bardziej że baran ma dwójkę małych dzieci. Na głupotę nie ma rady. Może to o mnie źle świadczy ale smutno mi się zrobiło z powodu źle wydanego przeze mnie tysiaka. Trzeba było kupić jedną i to najtańszą z AliExpress

70


gość ~gość (Gość)16.02.2018 07:33

Dzieci żyją to jest najważniejsze

200


jjjj ~jjjj (Gość)16.02.2018 12:38

Już raz mieli taką sytuację, że prawie przypłacili to życiem i nadal palą w kozie i (o zgrozo!!!) NIE ZAINSTALOWALI CZUJNIKA CZADU?!? Za takie akcje, wynikające tylko i wyłącznie z głupoty ludzi, osoby te powinny płacić z własnej kieszeni...

153


gość ~gość (Gość)20.02.2018 12:37

Dziekuje za te komentarze ale niech sie ktos zastanowi co pisze a jak komus basen pszeskadzal to niech prosto w oczy powie a nie pisze bo kazdemy moze sie stac w domu

02


gość ~gość (Gość)21.02.2018 00:33

A co do tego psa na łańcuchu to co może luzem puść może kogoś pogryzie ( wiem właściciel zawsze mówi że nie gryzie TYLKO zapomina dodać że nie gryzie właściciela )

02


adagor ~adagor (Gość)16.02.2018 10:09

Ludzie!!! szanujcie swoje życie i życie swoich dzieci!!! czujnik tlenku węgla to wydatek ok.100 zł. a cena życia...bezcenne!!!!!!!

164


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat