metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciemnoskóry ~ciemnoskóry (Gość)11.02.2018 12:36

Kolejny raz się ktoś tu ośmiesza, jaka Straż Miejska i co ona może, wiadomo,że w tym ciemnogrodzie palą czym popadnie, a na wierzejach to chyba plastikowymi butelkami bo dym dusi i corny jak z piekła

20


~gość ~~gość (Gość)10.02.2018 21:13

Ja nie palę mam centralne i za nie muszę płacić, nawet papierosów nie pale i co dalej ??

80


gość ~gość (Gość)11.02.2018 10:54

A ja paiłem zawsze miałem,co miałem to do pieca wrzucałem????

42


mobil ~mobil (Gość)10.02.2018 20:46

skad brac tyle smieci zeby codziennie palic/

110


pinczerrr ~pinczerrr (Gość)11.02.2018 11:32

ja stolce owijalem w gazete i palilem takie byly czasy i warunki

31


gość ~gość (Gość)11.02.2018 10:51

Palacz

03


Smog ~Smog (Gość)11.02.2018 09:11

Co za problem zamówić specjalne pojemniki dla Straży Miejskiej do pobierania próbek spalanych odpadów.Dać je do analizy i wiadomo czym dany mieszkaniec pali.Jeżeli wynik będzie pozytywny ,ze są to odpady chemiczne,dosadnie ukarać,jak również obarczyć kosztami analizy.Tak rozwiązano problem w Gnieżnie.

53


Witek ~Witek (Gość)10.02.2018 22:53

Smog macie medialny nasze miasto ma elektrownię Bełchatów gdzie pracują elektrofiltry które tworzą zawiesinę mikrocząsteczek to wszystko wyglada ładnie ale prawda jest taka ,że zawiesina aerozolu jaka została wytworzona utrzymuje się jak parasol dusząc wszystko dlatego to powoduje smog bo wszystkie inne zanieczyszczenia nie mają gdzie odpłynąć. Teraz przemysłu nie ma i ciągle smog . Do tego dochodzą opryski na niebie czyli manipulacja pogodą i mamy to co mamy a rząd nic nie robi by zabronić oprysków tylko uderza w Kowalskiego zabrania palenia węglem . Taka zawiesinę tworzą piece gazowe a później się dziwicie ,że tak to wygląda . U nas przeważnie wiat od zachodu a kto najwięcej zatruwa powietrze jak nie Niemcy a Polskę się oskarża

510


44 ~44 (Gość)11.02.2018 07:08

Tuski zamkneły kopalnie zeby nie robic konkurencji Niemcom i teraz Polacy musza palic oponami..

59


witek ~witek (Gość)11.02.2018 06:43

Jaka jest jakość węgla zapraszam zobaczycie jak kopci...

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat