metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anty KOD ~anty KOD (Gość)18.01.2017 16:17

za wszystkie ruchy kadrowe w miescie Piotrkowie i powiecie odpowiada Chojniak i exSLD oraz PSL-PO, żaden dyrektor liceum , gimnazjum , podstawówki nie zostanie powołany bez zgody w/w. Sami wybraliscie samorządy a teraz ktos narzeka?

81


Gosc ~Gosc (Gość)18.01.2017 16:37

Ja mogę brac zasiłek w koncu to z pieniedzy podatnika. Ale wtedy spoleczenstwo mi powie ze mnie utrzymuje.

32


Panie Kaczmarek ~Panie Kaczmarek (Gość)18.01.2017 16:56

Liczba uczniów się nie zmienia, więc dlaczego ma się zmienić (zmniejszyć) liczba szkół? Bez takiej ściemy!

35


Rodzic ucznia z SP 16 ~Rodzic ucznia z SP 16 (Gość)18.01.2017 14:51

Ja na pewno nie zgodzę się, by moje dziecko chodziło do G1 nawet jeśli miałoby się uczyć do godziny 19tej. Po to zapisałam je do SP 16, by tam kontynuowało naukę. Jestem tez przekonana, ze moje zdanie potwierdziłaby znaczna większość rodziców z wymienionych szkół podstawowych.
Po co wiec zasiewanie takich domysłów, które sa zupełnie bez pokrycia???

99


Matka ~Matka (Gość)18.01.2017 17:23

Liczba uczniow sie nie zmienia. Liczba szkół zmaleje to zobaczcie ile miasto zaoszczędzić moze kasy. Beda mieli na kolejną choinke . a uczniowie niech siedzą do wieczora w szkole

41


nieznajomy ~nieznajomy (Gość)18.01.2017 17:49

a pani Ula. N też straci pracę? ooooooooooooooo

11


 Rodzic ~ Rodzic (Gość)18.01.2017 17:29

Szkoła może z zewnątrz wymaga remontu ale przynajmniej nie śmierdzi stęchlizną.

11


gosc ~gosc (Gość)18.01.2017 18:52

Gimnazjum nr 1 powinno najpierw zebrac rodzicow ktorzy dobrowolnie przeniesliby dzieci do ich Szkoły Podstawowej. Zebrac konkretne chętne dzieci czy klasy. Czyms ich przyciagnac tak zeby rodzice i dzieci stali za nimi by widac bylo konkretnych rodzicow i dzieci. A nie jakis przymus ze oni sobie planuja by SP 13 i 16 oddalo im klasy oddzialy...smieszne....sami powinni zadbac o to by rodzice chcieli tam nowa SP by stali murem wykazujac chec zapisania tam dziecka od wrzesnia. DOBRY POMYSL LIKWIDACJA PRAC DOMOWYCH.ZAPIS W STATUCIE. Tym przyciagneliby uczniow nie tylko z 13 i 16 ki ale i z innych pidstawowek z calego miasta. Likwidacja prac domowych jest tu bardzo dobrym pomyslem. Jesli dziecko chce to samo sobie w domu cos przecwiczy przerobi bez przymusu odrabiania masy zadan.....Jesli taka pidstawowka by powstala to ja tam przenosze dziecko ( zdolne zdajace z czerwonym paskiem) i wlasnie z 16 ki. I pewnie cala klasa by sie przeniosla lub duuuzzzzza wiekszosc klasy.

21


reforma ~reforma (Gość)18.01.2017 18:03

Macie pomysły ,policzyliście koszty, znacie liczbę uczniów w poszczególnych rocznikach , przedstawcie swoje propozycje , których nie da się odrzucić. Zamiast zajadłej krytyki, proszę przedstawić ofertę. Z tego pisania na portalu będzie jakiś pożytek.

20


co to się porobiło ~co to się porobiło (Gość)18.01.2017 14:25

Co Kaczmarek taki zmartwiony? Coś ma złą passę, nie tak dawno afera z dojazdami dla dzieci niepełnosprawnych, teraz z likwidacjami szkół i zwolnieniami nauczycieli. A może by tak w odstawkę poszła Wioletta Matuszczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10, której poczynania sąd ocenił jednoznacznie.

180


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat