metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
aaaa ~aaaa (Gość)25.06.2017 00:57

Miesiąc temu moja 2 letnia córka została ugryziona przez kleszcza. Kleszcz przy wyciąganiu urwał się,a lekarz stwierdził ,że reszty nie trzeba wyciągać bo samo wyjdzie. Koniec końców wyciągnął resztę za pierwszym razem igłą. Przemył ranę i koniec. Żadnego antybiotyku nic. Obserwuję ranę codzień,nic się nie dzieje,ale strach ciągle jest w człowieku.

41


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)25.06.2017 01:16

Dzięki za tą komediową historię przed snem. Pójdę spać w lepszym humorze. ;)
Dobrze, że policja tak nie działa, jak służba zdrowia. Gdyby taki przyjezdny u nas narozrabiał, to trzeba by czekać, aż złapie go policja z jego miejsca zamieszkania.
Historia na kabaret. A pani pielęgniarka - miodzio! Nawet zwykłą igłą potrafiła zapewnić kleszczowi "rozrywkę".

Cytuję:
Niestety kleszcz rozpadł się na kawałki i łeb został w krwawiącej ranie.


Kleszcz poszedł w ślady pani pielęgniarki, i zupełnie stracił głowę.
Podejrzewam, że bardziej fachową pomoc ten pan by znalazł u weterynarza. "Problem" do rozwiązania w kilka minut, a facet przeżył przygody, z których można by film zrobić.
Mój kraj - taki piękny!
;)

110


Witek ~Witek (Gość)25.06.2017 09:34

W naszym powiecie służba zdrowia nie jest do niczego przygotowana na czele ze szpitalem przy Rakowskie . Takiego dziadostwa jak teraz jest nie pamiętam bo kiedyś było całkiem dobrze. Co z tego ,ze nie nasz pacjent a psim obowiązkiem służby zdrowia jest udzielenie pomocy ale teraz ważniejsze sa papierki a pacjent niech zdycha

42


gosc 13 ~gosc 13 (Gość)25.06.2017 07:31

Boże co za kraj ,co za służba zdrowia ? Lekarze tylko są po to aby leczyć prywatnie i zbierać cegiełki na dom .W szpitalach są opryskliwi niegrzeczni co do pacjenta ,a za pieniążki do rany ich przyłóż Kiedy to się zmieni .do lekarza specjalisty trzeba czekać 14 miesięcy Chory kraj

121


Zakręcony ~Zakręcony (Gość)25.06.2017 19:56

Jeślo masz grypę idziesz na' rejon '., .Jeśli masz sraczkę idziesz na 'rejon '., Jeśli masz kleszcza idziesz na 'rejon '.To jest proste . NIE PODKRĘCAJCIE !

31


kleszczyk ~kleszczyk (Gość)25.06.2017 00:06

Olejek miętowy wystarczy w zupełności. Kleszcz sam wyłazi.

06


gbg ~gbg (Gość)25.06.2017 09:38

Ok, skoro jest jakiś projekt "kleszcz" to trzeba przestrzegać wytycznych. Nie pierwszy raz POZ zwala robotę na szpital czy pogotowie, znam to z pracy. To karygodne. Ale przyznacie, że podejście pacjenta jest trochę dziwaczne... . Z tego co zrozumiałem, to będąc w domu, w Bełchatowie wpadł na pomysł.... :
" No nic, pomyślałem, że w Piotrkowie w czasie pracy wyskoczę i w najbliższej przychodni wyciągną mi go. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w przychodni odmówiono mi pomocy." Pfffffffffffff no trochę nonszalnckie podejście, tylko ja to widzę?

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat