metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Autor ~Autor (Gość)17.01.2017 17:10

Nie dla islamskiej dziczy.

110


uwaga ~uwaga (Gość)17.01.2017 17:14

UWAGA jest taka antypolska lewacka organizacja Ośrodek Monitorowania ....bla bla bla czegoś tam oni za antyislamskie wpisy zgłoszą was na 100% do prokuratury. Za to polaków możecie opluwać dowoli i pisac ze są beee, to się nawet chwali wg nich.

71


xzxzz ~xzxzz (Gość)17.01.2017 15:00

A jak polskie spasione Kasie i inne Artury (losowe imiona) z bachorem jadą na Wyspy to święte krowy ;) Im się wszystko należy!
TAK dla Obcokrajowców.

1022


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)17.01.2017 18:21

Cytuję:
To mężczyzna. Nazwijmy go H., nie podaje imienia. Jest z Bangladeszu.


Taki kawał mi się przypomniał:
***
Jedzie facet miejskim autobusem. A obok niego stoi jakiś mocno śniady typ. Ni to Murzyn, ni nie Murzyn. Faceta nurtowało, skąd on jest, ale nie wiedział jak zapytać. W końcu wymyślił i zagaduje:
- Bangladesz?!
A "Murzyn" wystawił rękę za okno, po czym odpowiedział:
- Nie bangla!

50


Zanzi ~Zanzi (Gość)17.01.2017 18:29

Cytuję:
Czy Piotrków jest otwarty na cudzoziemców?

Po komentarzach widać, że otwarty... jak diabli ;)

115


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)17.01.2017 18:15

Czy jest otwarty na cudzoziemców to nie wiem, ale OTWARTY jest na pewno, bo każdego roku sp******a z niego kilkuset piotrkowian bez zamiaru powrotu. I tak rok w rok, już od lat dziewięćdziesiątych.

131


gość ~gość (Gość)17.01.2017 19:12

Nie wiem czy Piotrków jest otwarty dla cudzoziemców ,ale niektóre Piotrkowianki tak - mają takie śliczne śniade dzieci.

196


Proszenie ~Proszenie (Gość)17.01.2017 19:30

Niech Piotrków będzie zamknięty na uchodźców jak tylko długo się da, miejscowi kryminalisci nam wystarcza.

253


miara ~miara (Gość)17.01.2017 22:02

Mój sąsiad jest groźniejszy - Polak dodam.

54


stąd ~stąd (Gość)18.01.2017 08:47

Pytanie brzmi: czy cudzoziemcy są otwarci na Piotrków. Miałem kiedyś nieprzyjemność oglądać pijanego chyba Ukraińca w nocy, w budynku poczekalni dworca PKP. Miał ranę ręki, krwawił. Był pobudzony i agresywny w stosunku do pani z ochrony oraz do Zespołu karetki pogotowia, którą wezwano. Musiała interweniować policja. Sam dużo podróżuję, mam kilkoro przyjaciół obcokrajowców. Nie mam nic przeciwko cudzoziemcom! Ale nie toleruję chamstwa, zdziczenia, agresji... . Sytuację międzynarodową można porównać do sytuacji w każdym rodzinnym domu. Ja przyjmuję w swym domu dużo gości. Praktycznie co dzień. Naprawdę, zapraszamy serdecznie. Porozmawiamy, pośmiejemy się, poczęstuję obiadem, herbatą a nawet czymś mocniejszym! Ale gdyby mi ktoś chciał poprzestawiać meble, czy zdejmować obrazy ze ścian, albo nie daj Boże zaczął obrażać mnie czy moją rodzinę... , to dostanie w pysk i wyleci za drzwi.

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat