metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sebo ~sebo (Gość)17.01.2017 10:16

nie dla muzumanskich emigrantow niech przyjmuje ich kraje arabskie a nie europa

304


Pietrek Pietrekranga17.01.2017 10:34

I teraz powinni złapać Mahmeda i mu wytłumaczyć tak profilaktycznie że jest w Polsce a nie w Niemczech czy Francji. Ale wtedy to już był by rasizm. Ale jak Mahmed zrobił by lomot Polakowi to wtedy będzie wzbogacenie kulturowe To jest islam zabili niewinnego człowieka maczeta a on nie widzi problemu tym nic złego. Polska to nie kalifat francuski że muzułmanie robią co chcą a Francuzi nic z tego nie robią. Przyjeżdżasz do obcego kraju to się dostosuj do panujących tam praw

245


nieFrajer ~nieFrajer (Gość)17.01.2017 10:59

mozez byc jakiego koloru skory chcesz , jestes muzułmaninem - you will get your ass kicked into oblivion

91


cynik ~cynik (Gość)17.01.2017 11:18

Redakcji/dzienniakrzowi/ nie chciało się bardzo szukać w Piotrkowie cudzoziemców pracujących /rzemieślników/ niekoniecznie muzułamanów. A z tego co wiem nie których sobie klienci bardzo chwalą. Ale dziennikarz ,który pisał to...powyżej musiaby sie trochę wysilić i poszukać....

120


sklave sklaveranga17.01.2017 11:33

A Żydzi to krajanie czy obcokrajowcy? No bo co chwila jakaś delegacja z Polski wali do tego Izraela jak do jakiejś wyroczni po wskazówki. Nawet ostatnio delegacja z Piotrkowa była z hołdem w Izraelu.

102


sklave sklaveranga17.01.2017 11:34

A Żydzi to krajanie czy obcokrajowcy? No bo co chwila jakaś delegacja z Polski wali do tego Izraela jak do jakiejś wyroczni po wskazówki. Nawet ostatnio delegacja z Piotrkowa była z hołdem w Izraelu.
Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

123


max ~max (Gość)17.01.2017 10:39

Stanowcze NIE !!!

274


~anty ~~anty (Gość)17.01.2017 11:58

jak Polak nie moze nosić Pisma Swiętego , krzyżyka i modlić się w kościele bo ich nie ma i żadnego nie może być w krajach islamskiego dobrobytu tj. Arabii Saudyjskiej , Zjedn.Emir.Arab. Kuwejt ,które w pierwszej kolejności musza swych braci muzułmanów przyjąc do siebie, tak muslimy w Polsce sie nie zaadoptują.

120


kózka ~kózka (Gość)17.01.2017 13:33

Nie ma co sie asymilizować.Nie mam nic do obcokrajowców ale...

92


xx ~xx (Gość)17.01.2017 16:33

Nie jestem rasistką, ale w mojej pracy nie raz okradli mnie właśnie obcokrajowcy. Jeszcze mają pretensje, że nie rozumiem co do mnie mówią. Od nas wymaga się, abyśmy znali, np. angielski w innym kraju, więc niech oni znają polski chociaż w stopniu podstawowym.

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat