metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dość tego ! ~dość tego ! (Gość)14.08.2018 20:08

Niech się wezmą za tych idiotów na motorach ścigających się po 23.00 w alejach Sikorskiego !!!!!!!!
Ja siuę pytam,gdzie do k***wy nędzy jest wtedy policja ?????

170


gośćććć ~gośćććć (Gość)14.08.2018 22:56

Żenada, może ktoś by wreszcie pomyślał, ze jak przebudowuje się drogę to i ścieżkę rowerową wypadałoby uwzględnić. Kiedy zacznie ktoś normalnie myśleć w tym mieście emerytów....

60


Kulson ~Kulson (Gość)14.08.2018 22:56

spokojnie bez nerw złapiemy kazemy siadac jak nie to inny sposob jest

20


gość ~gość (Gość)14.08.2018 23:22

Żenada.

32


gość ~gość (Gość)15.08.2018 07:02

na sulejowskiej jest ścieżka rowerowa a te pajace jeżdżą po chodnikach mało co mi dziecka 2 letniego nie rozjechali i jak widzę komy w stylu boje się i dlatego jeżdżę po chodniku to za samo pisanie już bym 500 mandatu dał akcja była tylko nie tam gdzie trzeba pozdrawiam wszystkich pałaców chodnikarzy

43


mom ~mom (Gość)15.08.2018 08:06

Jestem za, i proszę o więcej podobnych ......... a może by tak jeszcze, przejścia dla pieszych ...............

33


ej a mi ~ej a mi (Gość)15.08.2018 10:46

a mi gliny zabrały wczoraj dowód rejestracyjny, nie dostałem cytrynki buuuu

10


stary cyklista ~stary cyklista (Gość)14.08.2018 17:34

Niestety regułą stało się u nas jeżdżenie na rowerze po chodnikach i przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych. Jeżdżę na rowerze od pół wieku i nie rozumiem, JAK MOŻNA NA ROWERZE JEŹDZIĆ PO CHODNIKU! Wszystkim chodnikowym rowerzystom życzę... smacznego! Najlepiej kilo cytryn na raz!

129


gość ~gość (Gość)15.08.2018 12:40

kazali mi zjeść cytrynę bo nie jechałam po ścieżce rowerowej tylko dla pieszych. No spoko ale jechałam tak bo chciałam ich ominąć bo na ścieżce dla rowerzystów stała grupa ludzi i kamerzysta XD zjadłam dla świętego spokoju...

40


gość ~gość (Gość)15.08.2018 01:04

Jakie miasto takie ścieżki rowerowe - sama lubie jezdzic na rowerze ale w mieście sa trzy sciezki na krzyz . Wiec jeżeli musze sie dostac gdzies gdzie ścieżka rowerowa nie prowadzi rowniez jade chodnikiem jadąc z dzieckiem w foteliku wole dbac o bezpieczenstwo swoje i dziecka niz narazac sie na niebezpieczeństwo ludzie w tych czasach jezdza autami jak nie normalni caly czas gdzieś gonia i spiesza jezdza brawurowo nie przestrzegajac zasad a przedewazystkim nie patrzac w lusterka rowerzysta tez jest kierowca pozdrawiam piotrkowian

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat