metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.12.2017 08:49

Haha, "hurraoptymizmu" nie ma! Nic dziwnego skoro kupujesz nowego Citroena i w ciągu miesiąca jest 6 raz na serwisie bo nie da się nim jeździć! Padło straszne. Nigdy więcej takiego błędu.

101


gość ~gość (Gość)09.12.2017 08:40

Ciekawe czy na pewno będzie można wybrać samochód egzaminacyjny, bo na egzamin AM sa do wyboru ogar na którym kursanci się uczą i zetka z którą nie mieli do czynienia, ale żeby WORD zarobił na kursantach wystawia tylko zetke nie można wybrać ogara. Czemu?

50


Witek ~Witek (Gość)09.12.2017 08:26

A gdzie polskie auta nie wstyd wam promować złom z UE?

76


wojciech ~wojciech (Gość)09.12.2017 10:51

a co to za różnica, którym samochodem się jeździ ? jak ktoś tak podchodzi do jazdy samochodem, to może powinien się zastanowić czy w ogóle powinien być kierowcą ? To jakaś teraz dziwna moda, że każdy musi być kierowcą ! Nikt się nie zastanawia nad sobą, że może jak nie zdał kilka razy egzaminu, że się do tego nie nadaje ? I może zrobić krzywdę komuś albo sobie ? Dawno temu jak robiłem prawo jazdy w LOK-u, mój instruktor powiedział mi, że siadając za kierownica jedną nogą jesteś już w więzieniu, a drugą nogą jesteś już na cmentarzu. A cała zabawa polega na tym, żeby zostać z du... za kierownicą. I to były bardzo mądre słowa. Wielu młodych ludzi, podchodzi do sprawy prawa jazdy lekkomyślnie, jak do czegoś co trzeba zrobić. Nie zdając sobie sprawy, że właśnie siadając za kierownicą samochodu otworzyli sobie właśnie furtkę do więzienia lub na cmentarz. Wiem co mówię, bo mój kolega ze szkoły kiedyś będąc w 4 klasie szkoły średniej trafił na 10 lat do więzienia za zabicie ludzi na pasach. Życzę wszystkim szerokiej i bezpiecznej drogi !

193


gość ~gość (Gość)09.12.2017 11:57

Krok w tył, ale widać był jakiś powód.

41


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.12.2017 12:39

Ale macie refleks: http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/kursy-na-prawo-jazdy-na-nowych-samochodach-w-piotrkowie,4315920,artgal,t,id,tm.html

Cytuję:
Kursy na prawo jazdy na nowych samochodach w Piotrkowie. Mało chętnych na citroeny
Autor: Katarzyna Renkiel
2017-11-18

41


mom ~mom (Gość)09.12.2017 17:39

Cytuję:
Także nie wszyscy egzaminowani są zadowoleni ze zmian, ale można powiedzieć, że... są sami sobie winni, ....... Ośrodek uruchomił bowiem zapisy, w których przewiduje możliwość wyboru pojazdu egzaminacyjnego.

Już znaleziono winnych i to nie Policja ........ a można postawić dwie marki samochodów a egzaminowani wybiorą bardziej odpowiedni. Witaj biurokracjo i szukanie winnych ....... czy numer szczepienia ospy jest wymagany i nieodzowny .........

51


gość ~gość (Gość)10.12.2017 07:58

U nas trzeba wymienić auta, ale nikt nie przewidział że samochód ma taką funkcję aby jeździł. Tej funkcji niestety nie posiada citroen. Auto nie nadaje się do jazdy a tymbardziej do nauki. Proponuje zatrudnic kolejnego dyrektora WORD, wicedyrektora, zastępcę, zastępcę zastępcy, kierownika. Bo narazie jest ich chyba tylko 5 u nas. Widać że za mało żeby logicznie myśleć :)

50


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)10.12.2017 09:19

Kiedy WORD przejdzie na garnuszek państwa??? Już dość tej skarbonki do zarabiania pieniędzy przez egzaminatorów!!!

71


gość ~gość (Gość)09.12.2017 19:06

Do Wojciecha! A kiedy zdawałem egzamin????. 30 lat temu???? w którym roku????.czy masz pojęcie jak teraz wygląda egzamin i co musisz wiedzieć o samochodzie???.

35


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat