metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ówsulej ~ówsulej (Gość)04.01.2017 10:49

Pan burmistrz to się nadaje nie na to stanowisko , tylko na premiera. Generalnie mało robi dużo mówi i jeszcze lepiej recenzuje poczynania innych. Super gość. Brawo Panie burmistrzu.

1911


x ~x (Gość)04.01.2017 11:35

Nie popieram stanowiska Burmistrza Sulejowa .Zginie piękna przyroda i spokój nad wodą . Powinien być też zakaz dla silników spalinowych (skutery ,łódki ) - elektryk lub wiosła tez pozwalaja sie przemieszczać i nie szkodzą środowisku.

1211


Inwestycja ~Inwestycja (Gość)04.01.2017 13:44

Wrzesień 2016, plan inwestycyjny 10.000.000zł z powodu nic nie robienia zarządu Naszej Gminy, Rada będąc odpowiedzialna zmniejszyła ten plan do kwoty 6.500.000zł czyli o 45% w dół bo inaczej trzeba by było wziąść kredyt na inwestycje, które i tak nie były by zrealizowane przez nieporadność a większość ich miała być zapłacona z pożyczki, czyli Władze Naszej Gminy faktycznie dbają o rozwój, brak kredytów to brak inwestycji, inwestycji z dofinansowaniem zewnętrzynym takim jak UE, ministerstwa, województwa wg. mnie nie ma się czym chwalić! A w kwestii wynagrodzenia to Włodarz sam pozbawił się podwyżki gdyż ponoć na jednej z komisji zwymyślał i zwymyślał Panu Przewodniczącemu Rady za projekt uchwały w tej sprawie a mogło być 10 radnych za wnioskiem o podwyżkę a tak wniosek został wycofany ciekawe co? Nie było by teraz na kogo zwalać kwestii pensji co nie?

68


bb ~bb (Gość)04.01.2017 15:19

A ja myślę ze ci radni to wyrachowane cwaniaki

1111


gośc3 ~gośc3 (Gość)04.01.2017 17:12

I Zalew Sulejowski dla Tomaszowa i obwodnica Sulejowa dla Tomaszowa,może Sulejów przeniesiemy również do Tomaszowa?

72


Rrder ~Rrder (Gość)04.01.2017 17:38

Burmistrz tylko popiera innych bo sam nic nie potrafi zrobić . Zalew sulejowski prezydent tomaszowa niech załatwi , drogi niech powiat w gminie zrobi itd. Żenada

64


Rafik90 ~Rafik90 (Gość)04.01.2017 12:33

Polszczyzna jaka posługuje się pan burmistrz w wypowiedziach dla lokalnej prasy to MISTRZOSTWO ŚWIATA.Dykcja,sposób składania zdań-oj bym zapomniał ze byl nauczycielem. Wypowiedz w sprawie odsniezania gminy - powiem szczerze mam uśmiech na twarzy bo niewiem z kogo mam się śmiać. Panie burmistrzu to może panu obetniemy pensje i przeznaczymy na odśnieżanie gminy, będzie OSZCZĘDNIE. Pozdrawiam:-)))

1711


Jaro... ~Jaro... (Gość)04.01.2017 20:15

Zalew (Sulejowski) jak sama nazwa mówi!!!pod Rządami władz Tomaszowa???Z........e!,Brawo władza w Sulejowie- ta była i ta obecna to wielkie DNO !!!Nic nie robią dla dobra i poprawy sytuacji i inwestycji w naszej Gminie,sądzę że potrzebna jest zmiana władzy, Całkowita, razem z Tymi Radnymi,Pierdzącymi w stołki biorącymi Dietki i Niech Tak Leci.....następna kadencja...Sądzę że przy wyborach Duże zmiany nastąpią Ludzie nie lubią Cwaniaków i Nierobów.

83


izunia ~izunia (Gość)05.01.2017 04:12

No ma Witko "inne przelozenie" w Warszawie bo to przeciez sa przyjaciele...:)

60


gość ~gość (Gość)05.01.2017 07:38

Jeżeli na oczyszczenie zalewu potrzeba około 50 mln i to taki wielki problem od wielu lat dla budżetu państwa to z jakich pieniędzy może coś takiego zrealizować Tomaszów nawet z wszystkimi gminami przylegającymi do zalewu ?

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat