metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
FRED ~FRED (Go¶ć)19.07.2017 07:04

chyba zostało mi glosować tylko na Kukiza.

03


chodnik w polu ~chodnik w polu (Go¶ć)02.07.2017 11:38

Nie wiem jak w ręcznie ale tutaj w Aleksandrowie kto o to ma zabiegać?! Wójt nie zna nikogo we władzach powiatu a co dopiero mówić o najwyższych szczeblach w łodzi i stolicy. Przewiduje ze za około 5 lat natężenie ruchu na dk12 i 74 będzie tak duże ze przez Tomaszów i Przedbórz prędzej dojedziemy do Piotrkowa... Dwudziesty pierwszy wiek a chyba trzeba będzie powrócić do koncepcji z lat wczesno powojennych gdzie gm Aleksandrów "należała" do Opoczna

120


Ja ~Ja (Go¶ć)02.07.2017 15:49

Ludzie doceńcie PiS choćby dlatego,że nie chc± wpu¶cić do naszej Polski terrorystów tak zwanych uchodĽców. Boli fakt,że dominuj± Ukraińcy na rynku pracy ale to dzi¶ tańsza siła robocza niż rodowity Polak któremu o dziwo nikt nie chce dać godziwej zapłaty za uczciw± i ciężk± pracę. Nie słuchajcie złodziei z PO i ludzi omamionych ich kłamstwami.

915


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat