metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)20.02.2018 21:31

250 godzin pracuje kierowca miesięcznie! Na legalnej karcie kierowcy bez magnesu! Nikt tego nie kontroluje!

60


gość ~gość (Gość)20.02.2018 22:21

Dlaczego na epiotrkow.pl przedstawiają tą panią z Bełchatowa która wśliznęła się do Sejmu i zaraz zmieniła barwy polityczne ? Dodatkowo nie grzeszy elokwencją i wiedzą w zasadzie w żadnym temacie.

70


gość ~gość (Gość)20.02.2018 22:40

Za tak niskie pensje szkoda ryzykować ...

60


gość ~gość (Gość)20.02.2018 17:50

Problemem nie jest nawet te 10 tysięcy. Problemem jest to że taki kierowca zaczyna karierę i szybko ją kończy bo to porostu niewdzieczna praca. Wszędzie jesteś wrogiem lub śmieciem. Stres, rozłąka, rozwody, uszczerbki na zdrowiu i perspektywa emerytury 700 zł. A do tego idziesz do pracy i rodzina ma nadzieję że wrócisz bo jedziesz prawie jak na wojnę. We wszystkich misjach w których brało udział nasze wojsko zginęło mniej żołnierzy niż ginie kierowców w roku. A to wszystko za najniższą krajową plus diety razem koło 4000-5000 a często mniej. Młodzi kierowcy wytrzymują kilka miesięcy i odchodzą od zawodu kierowcy. Wolą iść na budowę za pół tej kasy.

261


borowik ~borowik (Gość)21.02.2018 05:34

Ja takiej umowy "lojalnościowej" nie podpisałbym, bo w okresie jej trwania pracodawca miałby nade mną władzę absolutną. Płaciłby wynagrodzenie kiedy chce i ile chce za nie wiadomo ile godzin jak niewolnikowi. Jak mi się nie podoba zawsze mogę odejść z długiem do spłaty. A ile zarobię gdy umowę podpiszę, a uprawnień nie uzyskam ?

80


gość ~gość (Gość)21.02.2018 06:45

Moim zdaniem dużo kierowców rezygnuje z jazdy tirem ponieważ nie moga znaleźć odpowiedniej firmy w której nie będziesz jeździł jak osioł dzień/ noc i za mniejszą kasę niż inni płacą A tłumaczą się że ich nie stać na podwyżki , prosisz się o wolne to zawsze jest problem dostać to wolne bo kursy są ważniejsze itp.
P.s. właściciel nie ma pieniędzy A nowy dom 250 metrów stoi jak pałac nowe auta dla żony dzieci i siebie i to jest wymówka że nie ma pieniędzy zależy dla kogo....

151


gość ~gość (Gość)21.02.2018 08:29

Takie same zasady powinni wprowadzić z lekarzami

40


Ray ~Ray (Gość)21.02.2018 10:28

ja tam jestem sam, nie mam dzieci, ta robota jest dla mnie, jak Ray z chlopakow z barakow, bidony z sikami i q-rewska trasa, ja wlasnie odkladam na to prawko i mam nadzieje za rok ruszyc w trase. dym

15


dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)21.02.2018 13:28

Myślę, że najlepszą receptą na to jest jeszcze więcej podatków oraz coraz więcej obostrzeń. Jak wiadomo, nic tak nie poszerza szarej strefy jak stare, dobre zabieranie pieniędzy ludziom!

12


ja piotrków ~ja piotrków (Gość)21.02.2018 07:56

jak ktoś tu pisze o małych pensjach to chyba pojęcia nie ma o czym mówi mi wychodzi ponad 7,5 tysiąca na ręke plus diety soboty i niedziele w domu i to w firmie z okolic piotrkowa pozdrawiam

84


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat