metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Observer ~Observer (Gość)27.04.2017 13:52

Jedno mieszkanie za ok. 120 tys.
Drogo.

83


tak sobie czytam i piszę ~tak sobie czytam i piszę (Gość)27.04.2017 18:50

Działka była, plan był, budynki były......
Remont kilku mieszkań pochłonął 1.3 mln zł ?.....
W grudniu 2016 remontowałem swoje mieszkanie w bloku z płyty OWT. Mieszkanko może nie z tych "socjalnych", bo to całe 61 m.kw. na ósmym piętrze. Instalacja elektryczna aluminiowa. Wyrwane wszystko. Podłogi, drzwi, okna, "tynki", instalacja elektryczna. Przeróbka (legalna) instalacji gazowej. Materiały ze średniej pułki. Koszt ok. 75 tyś. zł.
Podjazdu dla osób niepełnosprawnych nie robiłem.
Panie Burmistrzu Wolborza !!! To jest sukces, czy tak nie do końca.... ?????

24


Kalkulator sobie kup ~Kalkulator sobie kup (Gość)27.04.2017 21:24

Skoro za jeden remont zapłaciłeś gościu 75 tys zł to weź to przemnóż x 11 (bo tyle ma być mieszkań) i dodaj jednak projekt, który musi być opracowany, po adaptowana jest stodoła po pegeerowska na mieszkania, która stoi w ruinie. Potem jeszcze dodaj wyposażenie tych 11 mieszkań, a na koniec dodaj jeszcze trochę złotówek za uporządkowanie terenu i zrobienie ogródka dla dzieciaków plus podjazd dla niepełnosprawnych. A jak policzysz ... to idź podziękuj, że masz tak operatywnego burmistrza i jego pracowników, którzy na to wszystko wyciągnęli kasę z UE.

40


bogusławiczanin ~bogusławiczanin (Gość)27.04.2017 22:02

mnie nurtuje tylko jedno pytanie, otóż dlaczego całe te patologie pchają do Bogusławic.Ludzie tu jej nie chcą.Już jest jeden gminny budynek mieszkań socjalnych nad którymi nie ma żadnej kontroli władz gminnych.Syf dookoła budynku jak i wewnątrz, nie wspominając o jednej wspólnej toalecie i kuchni.Czy któryś z radnych "bezradnych" ostatnimi czasy odwiedził ten wspaniały na projektach budynek........wątpię.

23


gość 123 ~gość 123 (Gość)27.04.2017 22:37

to chyba jakieś przegięcie albo kabaret...

21


gość 123 ~gość 123 (Gość)27.04.2017 22:41

za 110 000 tys. to można kupić całkiem niezłe mieszkanie w Piotrkowie nie tylko w jakiejś wsi zabitej dechami wyremontować.....

23


ilka ~ilka (Gość)28.04.2017 10:54

a ile z tego poszło w kopertę "przetargową"???

02


niujorczanin ~niujorczanin (Gość)28.04.2017 11:00

W tej smutnej Polsce i tych smutnych Bogusławicach to nie dogodzisz nikomu. Najlepiej każdemu dać po 100 tys zł to by nawet g.... spod siebie zjedli za piniandz. W tej smutnej Polsce sami smutni krytykanci. Pozdrawiam

03


gość ~gość (Gość)28.04.2017 13:31

A ja z żoną mam jeszcze 150tysięcy kredytu na 2 pokoje + kuchnia i łazienka. Gdzie tu sprwawiedliwość. Rozumiem, że ktoś jest na wózku i nie może pracować, ale jak to jest, że jeden obywatel jest beneficjentem, a drugi zasuwa, tylko dlatego, że zrobił maturę i studia. Rozumiem, ciężka sytuacja, nie ma gdzie mieszkać - dać dach nad głową, ale za ten dach niech oddaje np 5% swoich dochodów (jeśli już takie posiada) do momentu do kiedy tego 120.000 nie spłaci! Albo jeszcze szkołę dofinansować i zmusić (w regulaminie do podjęcia pracy, jeśli ktoś ma ręce sprawne - bo niektórzy z pomocy po 50 lat korzystają - kształcić się nie chcą, a 500+ wymagają...

41


Witek ~Witek (Gość)28.04.2017 14:13

Owszem gmina szykuje mieszkania dla kolejnych Ukraińców bo w tej gminie tego pełno jest jak widać dla obcych kasa jest

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat