metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Walduś ~Walduś (Gość)29.02.2016 17:21

zz75- no cóż mogę być burakiem i kim chcesz, np gorszy sort, KOD itp ale nie jestem zaczadzony w ocenie rzeczywistości. Odnosząc się do rozwoju zapytam czego i gdzie i kto się do niego przyczynił- proszę pokazać ten rozwój na tej WSI jeden fakt ? gdzie ta fabryka stoi!!!

35


zz75 zz75ranga29.02.2016 20:41

Pytanie do ,,waldusia,, czy teraz każdy kto chce pracę ludziom w tym ,sory w tej WSI ,będzie miał swoje ulice?Przecież nie robi tego dla Ciebie ,,walduś,......nie mogę omieszkać i nie zapytać się czy specjalnie masz taki nick?

30


gimbaza ~gimbaza (Gość)29.02.2016 19:07

Proponuje nazwać focus jego nazwiskiem.

92


hirek ~hirek (Gość)29.02.2016 21:31

To mam pytanie. Jak koło mnie mieszka Bieniek (od mięsa) to mam już składać dokumenty bo ulica będzie się nazywała Bieńkowska ???

120


Antoni ~Antoni (Gość)29.02.2016 17:29

Co was tak w OCZY KOLE PRAWDA-PAN HEARING TO WIELKI CZŁOWIEK- Wioska która wierzy ze były trzy wybuchy, marsz pustych garnków, polska w ruinie, wystawa mordu smoleńskiego u Bernardyn. CO WAS TAK W OCZY KOLE to Wasz idol wymyślił takie zwyczaje Pan Macierewicz. Zacytuje jak myślą jego zwolennicy o jego teorii!!- ""Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński" - Tusk opowiada o pogróżkach, jakie dostaje jego rodzina"

027


aaaaa ~aaaaa (Gość)29.02.2016 21:44

To może i ulicę Sulejowską zmienić na MBL?

100


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)29.02.2016 21:55

Cytuję:
- Anton Haering był cenionym przedsiębiorcą, wyśmienitym pracodawcą dbającym o wysokie standardy pracownicze, poświęcającym szczególną uwagę edukacji młodzieży, jak również był wspaniałym życzliwym człowiekiem, obdarzonym niezwykłą wrażliwością społeczną. Zdaniem wnoszących nazwanie ulicy imieniem Antona Haeringa byłoby wyrazem uznania i potwierdzeniem roli, jaką odegrał dla rozwoju miasta Piotrkowa i jego mieszkańców – czytamy w uzasadnieniu do projektu uchwały, który radni Piotrkowa wezmą pod głosowanie w środę (2 marca).


Aż jestem zaskoczony, że z takim uzasadnieniem nie wnoszą o beatyfikację. Mam nadzieję, że radni wykażą się odrobiną rozsądku, i wniosek nie przejdzie. Nie dajmy się zwariować.

151


clichy ~clichy (Gość)29.02.2016 22:00

Niedługo pomnik mu postawią

91


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)29.02.2016 22:01

Juz nie mają czego wymyślać. Niech ta rada miasta się ogarnie.

71


jajaja ~jajaja (Gość)29.02.2016 18:43

Rozumiem wdzięczność zatrudnionych pracowników. Ale ulica to chyba jednak przesada. Przecież był przedsiębiorcą, biznesmenem. To wy pracujecie na jego rodzinę a nie odwrotnie.
Człowiek z, głową na karku- zgadza się. Niech zarząd organizuje co rok happeningi na Jego cześć, czy jakieś wieczory wspomnień. Czy nawet ufunduje pomnik. Ale na terenie zakładu.
Wcale nie żartuję tak się zdarza na zachodzie w rodzinnych firmach. Naprawdę nie mam nic przeciwko. Ale nazwa ulicy to chyba przegięcie.

Komentarz był edytowany przez autora: 29.02.2016 18:44

323


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat