metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)21.01.2017 21:54

Redakcja uprawia propagandę i wciska ludziom kit pokazując etatowe zdjęcie tu ktoś pali węglem brunatnym więc dymu dużo.Ja nie mam zamiaru wymieniać pieca a jak ten padnie kupi się blachy są spawarki i się zrobi nowy po co mam jeszcze przy zakupie podatki płacić kiedy samemu można zrobić

91


his. ~his. (Gość)22.01.2017 10:46

Wymiana pieców to raz. Wymiana okien to dwa. Wymiana instalacji co to trzy.Do nowoczesnych kotłów nie bardzo nadają się stare kaloryfery żeliwne. A brak ich wymiany /łącznie z rurami/ na nowe mija się z założeniem "podstwowym"-ilość wody w systemie. Ocieplenie budynku to cztery. Jeśli się nie spełni tych warunków to można sobie w d....ę wsadzić oszczędzności. Pozdrawiam. Mnie to dużo kosztowało i spełniłem. Za to państwo co rusz podnosząc opłaty tzw. stałe narusza co chwila warunki...Mimo ,że cena gazu "teoretycznie" spada.

60


Do LUQ ~Do LUQ (Gość)21.01.2017 20:14

"płacić" śmieciami?

42


sklave sklaveranga22.01.2017 09:57

Piec z dotacją będzie kosztował podatnika dwa razy drożej nawet od zakupu na raty. Dochodzą ukryte koszty tak zwane koszty obsługi projektu, że nie wspomnę o zapowiadanej modernizacji ciepłowni miejskiej. No i trzeba będzie zatrudnić kilku urzędasów w magistracie, bez względu czy będą chętni czy nie. Inaczej co to byłby za projekt.
No a nie prościej na węgiel zamiast stu podatków nałożyć dziesięć!? Oszaleli ci co mają władzę na punkcie pieców i węgla. A parzcież w latach 70, 80 - tych pieców węglowych było kilkakrotnie więcej i o smogu nikt nie słyszał. Smog to jest wielka polityka na której sprawujący władzę chcą potężną kasę zarobić. Wkrótce niemiecki, francuski etc przedsiębiorca kupi za przysłowiową złotówkę polskie kopalnie z pełnymi składami węgla i zrobi na tym życiowy interes. Czesi kupili upadłe polskie kopalnie i sprzedają dużo taniej dużo lepszy węgiel jak polskie kopalnie. Dlaczego lepszy? No bo oni nie wiedzą jeszcze co to jest uszlachetnianie węgla poprzez dodawanie do niego paliw alternatywnych takich jak asfalt, papa, zużyty olej.....Więcej na http://sklave.manifo.com/

113


Kot ~Kot (Gość)22.01.2017 17:00

Moze ktos uswiadomi ludziom ile kw musi miec pompa ciepla zeby ogrzeeac 100m2 i ile energi elektrycznej trzeba zuzyc ?

70


Smog ~Smog (Gość)22.01.2017 17:07

I co z tego. Piotrów może występować o środki. Funduszem rządzi PO. I znow wniosek nie przejdzie oceny formalnej. Wnioski powinny być rozpatrywane w Grellandii.

21


Pic na wodę ~Pic na wodę (Gość)23.01.2017 00:45

Wymiana piecy? HAHAHAHA! Co z tego że piec wymienię jak zaraz po tym cena paliwa 50% w górę pójdzie! Już z olejem opałowym i z gazem tak było! Ludzie na jedno czy drugie się rzucili a tu nagle bum paliwa po 50% i więcej w górę i wszyscy na śmieci i węgiel na nowo powrócili! Pieniądze w błoto wyrzucone a powietrze dalej zanieczyszczone! W tym chorym kraju nie można na ekologię sobie pozwolić bo nas nie stać na te śmieszne podwyżki wszystkiego!!!

110


bad g ~bad g (Gość)23.01.2017 15:04

HAHAHAHA!!! Babinka z 900 zł rencinki lub emerytury sfinansuje sobie 60% kosztów wymiany na nowy piec. Kto takie poronione programy wymyśla? Lepiej już dofinansowywać zakup polskiego kalorycznego węgla, a potem przeprowadzać kontrole.

40


gosc ~gosc (Gość)23.01.2017 16:47

Jesli nie opiniował tego biegajacy po urzędzie ZWIERZAK to nie będzie żadnej wymiany

30


Damian ~Damian (Gość)06.02.2017 17:41

To dofinansowanie w kwocie 40% to jest żart i kpina powinno być chyba na odwrót bo od tego dofinansowania trzeba zapłacić podatek

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat