metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dyrekcja ~dyrekcja (Gość)23.04.2017 11:23

musze zwołac rade pedagogiczna i zamknąc wam wszystkim geby

03


tutaj tutajranga23.04.2017 01:52

Cha, cha, cha!!!
No, nie mogę! Ja cię...

22


kandydat ~kandydat (Gość)21.04.2017 20:06

Oj, wy malkontenci ! Bez konkursu źle, konkurs - ustawiony. Komisja 12 osób ,z różnych środowisk .Trudno ustawić tyle osób z różnych instytucji. Idę na konkurs z dużym spokojem. Wiem ,mam koncepcję i wiedzę. Dam radę.

55


głupia gadka ~głupia gadka (Gość)23.04.2017 14:44

Znawcy sztuki pt. Konkurs - proszę odpowiedzieć na pytanie : Kto mógłby wygrać konkurs np. w I LO ? Wygrał obecny dyrektor , bo po prostu nikt poza nim nie kandydował . Kropka . I tyle w temacie. Może należało kandydować i móc sprawdzić , jak było naprawdę.

70


kurator ~kurator (Gość)24.04.2017 08:34

konkursy wygrywa się wcześniejszymi podchodami, albo pomocą w wyborach

32


gosc ~gosc (Gość)26.04.2017 21:47

Zmiana dyrektorki przedszkola nr 7 popieram jak najbardziej

12


Frank ~Frank (Gość)28.04.2017 12:06

Jeśli komentarz podpisany ' xyz ' jest napisany przez jednego z nowych / starych Dyrektorów należałoby pogratulować : ' coniektórzy nie potrafią przegrać ' jest stwierdzeniem zawierającym szkolny błąd - forma poprawna to : ' niektórzy nie potrafią przegrać '.Co poniektórzy i co niektórzy to potoczne odpowiedniki zaimka niektórzy, pisane rozdzielnie np. ' podobno można mnożyć głupoty co poniektórych domorosłych, bazarowych biznesmenów” . Potoczność jednak Dyrektorowi nie przystoi, chyba, że dotyczy to wyżej wymienionych szkół ... O tempora, o mores !

10


Prezes ~Prezes (Gość)23.04.2017 07:34

Majos czlowiek. Chojniaka ktors twierdzi ze nikogo sie nie boi a szkołę traktuje jak prywatne ranczo!!!!i nie pisze tego złośliwie bo to sa fakty!!!!

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat