metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Prezes ~Prezes (Gość)23.04.2017 07:34

Majos czlowiek. Chojniaka ktors twierdzi ze nikogo sie nie boi a szkołę traktuje jak prywatne ranczo!!!!i nie pisze tego złośliwie bo to sa fakty!!!!

40


Frank ~Frank (Gość)28.04.2017 12:06

Jeśli komentarz podpisany ' xyz ' jest napisany przez jednego z nowych / starych Dyrektorów należałoby pogratulować : ' coniektórzy nie potrafią przegrać ' jest stwierdzeniem zawierającym szkolny błąd - forma poprawna to : ' niektórzy nie potrafią przegrać '.Co poniektórzy i co niektórzy to potoczne odpowiedniki zaimka niektórzy, pisane rozdzielnie np. ' podobno można mnożyć głupoty co poniektórych domorosłych, bazarowych biznesmenów” . Potoczność jednak Dyrektorowi nie przystoi, chyba, że dotyczy to wyżej wymienionych szkół ... O tempora, o mores !

10


gosc ~gosc (Gość)26.04.2017 21:47

Zmiana dyrektorki przedszkola nr 7 popieram jak najbardziej

12


kurator ~kurator (Gość)24.04.2017 08:34

konkursy wygrywa się wcześniejszymi podchodami, albo pomocą w wyborach

32


głupia gadka ~głupia gadka (Gość)23.04.2017 14:44

Znawcy sztuki pt. Konkurs - proszę odpowiedzieć na pytanie : Kto mógłby wygrać konkurs np. w I LO ? Wygrał obecny dyrektor , bo po prostu nikt poza nim nie kandydował . Kropka . I tyle w temacie. Może należało kandydować i móc sprawdzić , jak było naprawdę.

70


kandydat ~kandydat (Gość)21.04.2017 20:06

Oj, wy malkontenci ! Bez konkursu źle, konkurs - ustawiony. Komisja 12 osób ,z różnych środowisk .Trudno ustawić tyle osób z różnych instytucji. Idę na konkurs z dużym spokojem. Wiem ,mam koncepcję i wiedzę. Dam radę.

55


tutaj tutajranga23.04.2017 01:52

Cha, cha, cha!!!
No, nie mogę! Ja cię...

22


dyrekcja ~dyrekcja (Gość)23.04.2017 11:23

musze zwołac rade pedagogiczna i zamknąc wam wszystkim geby

03


Gość ~Gość (Gość)23.04.2017 07:21

Farsa jakie konkursy😂😂😂😂

51


-xyz ~-xyz (Gość)22.04.2017 20:17

z komentarzy wynika, że coniektórzy nie potrafią przegrać, wylewają krzywdząca innych nienawiść, widzą winę w każdym, ale nie w sobie, nie przyjmują do wiadomości, że na wynik konkursu skladają się rozne czynniki dotyczące tego, co kandydat tak naprawdę sobą reprezentuje (nie tylko w dniu konkursu), jaki ma stosunek do dzieci, rodziców, nauczycieli, pracownikow obslugi, zwierzchników... nad tym warto się zastanowić i nie kompromitowac się pelnymi pomowień wpisami

95


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat