metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)04.12.2017 20:58

Moim zdaniem jest to dobry pomysl. Szkoda tylko hali ktora po niewielkim liftingu moglaby funkcjonowac jako osobny obiekt. Napewno te dwa obiekty by ze soba nie kolidowaly

94


szkoda ~szkoda (Gość)04.12.2017 15:33

Szkoda!
W tych obiektach można było zrobić Szkołę Mistrzostwa Sportowego dla piłki ręcznej i zapasów. Takich szkół jest mało więc ściągnięto by do Piotrkowa młodych ludzi z całego kraju.

156


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)04.12.2017 13:03

Chojniak coraz częściej się pojawia na mieście :))) Ciekawe czemu??? Czyżby wybory???

1814


mom ~mom (Gość)05.12.2017 05:49

No i proszę prosty sposób na pozbycie się kłopotu. Oddać, sprzedać i po zmartwieniu. Teraz - to nie my, to oni - piękna spychoterapia. Lecz pozostaje problem braku obiektów sportowych ........... i otyłych dzieci z problemami uprawiania sportu na szkolnych korytarzach, podczas Wf ........

56


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)04.12.2017 12:29

no wreszcie coś tam będzie się działo

125


gość ~gość (Gość)04.12.2017 22:02

Potrzeba świeżej krwi w zarządzaniu miastem. Minęło tyle lat , budynek popadl w ruinę i będzie przerabiany za nasze podatkowe pieniądze . Wstyd

46


~gość ~~gość (Gość)04.12.2017 13:44

co tu miało popadać w ruinę jak konserwator zabytków czuwa nieustanie nad chwiejącymi się już murami a niniejszy obiekt to nawet za 50 lat sam się na pewno nie przewróci

94


oko-ucho ~oko-ucho (Gość)05.12.2017 10:45

Wczoraj jeszcze myślałem, że tam winna pozostać sala sportowa ale przez noc dzięki zboczeniu zawodowemu, metodą dedukcji doszedłem do wniosku, mimo że nie jestem archiwistą: sala ta może być magazynem wysokiego składowania archiwum po co więc budować w mieście nową hale dla archiwum. Ktoś to mądrze wykombinował jestem tylko pewny, że nie radni ani miejscowi trolle którzy nic dobrego nie są w stanie wymyślić tylko pytają, pytają, krytykują, krytykują jakby nic nie rozumieli. A swoja drogą to co by się stało jakby archiwum przybliżyło ogółowi cel pozyskania tej posesji a sali w szczególności, wtedy uniknął bym wysiłku dedukcyjnego a trollom zaoszczędziło by się bicia bezsensownej piany przedwyborczej.

76


gość ~gość (Gość)04.12.2017 21:58

A można było tutaj mediatekę czy tam nową bibliotekę zrobić. Było by taniej i 40 milionów na drogi czy szpital lepiej dać

86


EP97300 ~EP97300 (Gość)25.06.2019 12:56

"Dyrektor liczy, że przeprowadzka pod nowy adres nastąpi jeszcze w 2019 roku, czyli na stulecie Archiwum Państwowego w Piotrkowie. Dostosowanie obiektów przy Batorego do potrzeb archiwistów ma kosztować 18 mln zł – suma ta obejmuje zarówno prace adaptacyjne, jak i wyposażenie. Pieniądze na ten cel ma wyłożyć Ministerstwo Kultury."
I co z tym Archiwum? Kiedy przeprowadzka?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat