metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goosc ~goosc (Gość)23.02.2018 08:25

dlaczego nie dziwią mnie "łapki w dół"? Ludzie nie mają co do garnka włożyć, nie wiedzą jak połączyć koniec z końcem, potrzebują setek tysięcy na leczenie swoich dzieci, nie stać ich na pioruńsko drogie OC, więc marzną zimą na przystankach, pracują po 10-12h i dostają marne grosze, a tu proszę! "wzrosty, procenty, oczka w górę, gajerek i piękny uśmiech". Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. I żeby nie było, nie zazdroszczę mu, tylko w****ją mnie tak potężne rozbieżności w majątkach. Ten Pan ma, ale kilkadziesiąt tysięcy ludzi NIE MA

226


gość5 ~gość5 (Gość)23.02.2018 12:55

Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że jest to początek końca.......

13


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)23.02.2018 13:18

Stadion dostał...i sprzedał. Ciekawe ile miast tak miało jak Piotrków...
Nie dziwię się fortuny

51


bugaj ~bugaj (Gość)23.02.2018 13:35

Panie Antoni w tym mieście są pańskie korzenie i od tego miasta zaczęła się pańska droga do wielkiego biznesu, która przyniosła Panu fortunę. Chwała Panu za to, ale mógłby Pan to o czym napisałem, potwierdzić budową jakiegoś obiektu, który służyłby mieszkańcom, a który byłby trwałym śladem pańskiego miejsca urodzenia i spędzenia tu części swojego życia. Z poważaniem.

122


gość ~gość (Gość)23.02.2018 12:01

Facet ciężką pracą doszedł do majątku. Nikt wam nie zabrania ułożyć sensownego biznesplanu i zarabiać dobre pieniądze, jeżeli ktoś nie potrafi odnaleźć się w systemie w którym żyjemy to to nie wina systemu lecz człowieka :)

717


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)23.02.2018 08:19

O tym człowieku nie powinno się nawet w PT wspominać z wiadomych względów!!! Żadna to chluba dla naszego grodu!!!

283


gość ~gość (Gość)23.02.2018 07:32

A może by mu ktoś podpowiedział żeby wybudował spowrotem stadion ktory zrównał z powierzchnią ziemi....nie ma co z kasą zrobić a stadion by sie przydał ????

274


wojciech ~wojciech (Gość)23.02.2018 15:49

może na fali pisowskich czystek, pan Ziobro zajmie się jego powiązaniami i prześwietli likwidację stadionu w Piotrkowie i rozwalenie Piotrkowi ?

92


gość ~gość (Gość)23.02.2018 17:32

Ktoś tu nie dotrzymał słowa z obietnicą wsparcia budowy ronda Dmowskiego Żelazna. Kasa to nie wszystko. Słowa należy dotrzymywać Panie P.

60


piotrowww ~piotrowww (Gość)23.02.2018 11:29

żadna to chluba dla Naszego miasta, pozostawił po sobie tylko zgliszcza, tak jak Pol

203


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat